Роспропаганда напророкувала криваве побоїще на "піп-параді"

Російський пропагандистський телеканал LifeNews опублікував відеосюжет, в якому нібито український націоналіст погрожує стріляти в учасників "хресної ходи" УПЦ МП у Києві
Depo.Життя
27 липня 2016 09:08
ФОТО: depo.ua
Роспропаганда напророкувала криваве побоїще на "піп-параді"
Роспропаганда напророкувала криваве побоїще на "піп-параді"

Сюжет опублікований на сайті LifeNews, передає depo.ua.

"Атака запланована на сьогодні - о 12 годині в районі Володимирської гірки радикали мають намір напасти на православних", - йдеться в матеріалі кремлівських пропагандистів.

"Я не буду розповідати, якими методами ми будемо їх розганяти. Ви можете просто приїхати і подивитися. Але я вам раджу триматися подалі, тому що ви теж можете постраждати. Нам буде все одно, що там будуть якісь журналісти, міліція буде охороняти", - говорить чоловік, якого у сюжеті представили як українського націоналіста.

"Якщо будуть потрібні більш радикальні методи, то це будуть більш радикальні методи. Якщо буде перестрілка, то це буде перестрілка", - додав він.

Нагадаємо, "хресна хода" УПЦ МП стартувала на сході України зі Свято-Успенської Святогорської лаври 3 липня, а на заході України - 9 липня Свято-Успенської Почаївської лаври.

Планується, що дві групи віруючих зустрінуться 27 липня в Києві на Володимирській гірці.

За даними Нацполіції, безпеку під час "хресної ходи" у Києві забезпечуватимуть близько 4,5 тис. співробітників поліції.

Вчора правоохоронці виявили дві бойові гранати на Житомирській трасі в районі Ворзеля, на шляху проходження "хресної ходи" УПЦ МП. 

Після цього глава МВС Арсен Аваков повідомив, що МВС змушене заблокувати прохід "хресної ходи" вулицями Києва з міркувань безпеки. 

У центр Києва учасників "хресної ходи" доставляють автобусами

Читайте також: Як поводитися з учасниками ходи "русского міра" у Києві: Практичні поради