Російська компанія програла суд "Антонову"

Одинадцятий арбітражний апеляційний суд (Самара) залишив без задоволення скаргу компанії "Авіакор" - (входить в холдинг "Російські машини") на рішення суду про стягнення на користь українського ДП "Антонов" винагороди (роялті) в розмірі 2,9 млн дол за використання товарного знака при виробництві і реалізації літаків.
Depo.Життя
20 жовтня 2016 16:33
ФОТО: depo.ua

Про це йдеться у відповідному рішенні суду, передає Depo.ua з посиланням на "Інтерфакс-Україна".

"Залишити без зміни рішення (суду першої інстанції - ред.), а апеляційну скаргу - без задоволення", - йдеться в документі.

При цьому, прес-секретар "Російських машин" Катерина Панкова повідомила, що "Авіакор" як і раніше вважає рішення про виплату роялті на користь українського ДП "Антонов" неправомірною і продовжить відстоювати свою позицію.

Найближчим часом компанія має намір оскаржити прийняті судові акти в касаційному порядку.

Нагадаємо, що в апеляційній скарзі, поданій в серпні, "Авіакор" вимагав скасувати рішення Арбітражного суду Самарської області про виплату 2,9 млн дол роялті на користь "Антонова".

Крім цього, "Авіакор" вимагав повністю задовольнити зустрічний позов до "Антонову" про виплату більш 170 млн рублів для покриття збитків, що виникли в ході реалізації проекту з випуску та продажу Ан-140 на Росії.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя