Росія втілює практику диверсій у міжнародних відносинах, – Лубківський

Дипломатичний радник лідера партії "Народний фронт", заступник Глави МЗС (2014 рік) Данило Лубківський заявив, що Україна має бути готовою до диверсій
Depo.Життя
3 вересня 2016 14:18
ФОТО: depo.ua

"Непередбачуваність політики Кремля – це їхня характерна риса. І тому Україна повинна бути готовою до будь-яких непередбачуваних ситуацій", – наголосив в ефірі "5 каналу" 2 вересня дипломатичний радник лідера партії "Народний фронт" Арсенія Яценюка, заступник Глави МЗС (2014 рік) Данило Лубківський, відповідаючи на запитання щодо проведення Росією військових навчань, передає depo.ua.

"Санкції як з боку Сполучених Штатів, так і Європейського Союзу та інших держав, суттєво вплинули на економічне здоров'я Російської Федерації. Простір для маневру в цієї держави скорочується", – зазначив він.

Проте, Данило Лубківський наголосив, що політика Володимира Путіна залишається непередбачуваною: "Ця спроба тактичних провокацій, фактично диверсій в міжнародних відносинах, виконується Кремлем дуже активно".

Він нагадав про військові навчання "Кавказ-2016", які проводить РФ, пік яких припадає на 5-10 вересня – відразу після саміту Групи двадцяти. Щодо ситуації навколо цих навчань, підкреслив радник Арсенія Яценюка, "потрібно ставитися з усією необхідною серйозністю".

"Більш того, для цього потрібне дуже предметне і серйозне обговорення в рамках української влади", – додав Данило Лубківський.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя