Росія у Криму випробує нову авіатехніку та удари по нафтопереробних комплексах

На кримському полігоні Чауда біля Феодосії льотчики російського Державного льотно-випробувального центру випробують перспективні типи літаків і вертольотів
Depo.Життя
29 травня 2016 16:16
ФОТО: depo.ua

Про це заявив головнокомандуючий ВКС Росії генерал-полковник Віктор Бондарєв, передає depo.ua з посиланням на "Интерфакс".

За його словами, телевізійне устаткування нового покоління на полігоні "дає можливість відстежити результати застосування кожного боєприпасу".

"При випробуваннях нових зразків оцінюються всі характеристики - від моменту відділення боєприпасу до моменту його підриву", - зазначив він.

Бондарєв додав, що на полігоні крім морських мішеней впроваджено ще одне нововведення - довгі вузькі цілі, що нагадують нафтопереробні комплекси і колони автомобілів ворога на марші.

Також він повідомив, що протягом 4 днів - 30-31 травня і 3-4 червня - можна буде вільно приїхати на полігон, щоб подивитися на змагання "Авіадартс 2016", відвідування заходів безкоштовне. Основні виступи змагань - 5 червня на площі Нахімова у Севастополі, де відбудеться урочисте закриття змагань.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя