Росія проігнорувала запит ЄСПЛ щодо здоров'я політв'язня Гриба

Вимогу Європейського суду з прав людини (ЄСПЛ) про те, щоб Росія до 2 січня надала інформацію про стан здоров'я Павла Гриба не виконано

Про це заявив батько Гриба Ігор, повідомляє Depo.ua з посиланням на його Facebook.

Він зазначив, що сьогодні, 18 січня, в Ростові-на-Дону відбулося чергове судове засідання.

Суд у Ростові-на-Дону (Росія) проігнорував заяви українського політв'язня Павла Гриба, про погане самопочуття, а також про порушення під час затримання.

"Павло зробив заяву щодо поганого самопочуття і попросив перенести засідання, але суд відхилив його, мотивуючи це довідкою з СІЗО. Павло повідомив про побиття під час затримання, про те, як його душили викрадачі, як знущалися і вибивали свідчення. Але реакція суду нульова", - написав батько політв'язня.

Крім того, за його даними, вимогу Європейського суду з прав людини (ЄСПЛ) про те, щоб Росія до 2 січня надала інформацію про стан здоров'я Павла, також не виконано.

"Вимоги Європейського суду з прав людини провести додаткові професійні обстеження і надати про це матеріали до 2 січня 2019 року не виконано", - зазначив Ігор Гриб.

Наступні судові засідання відбудуться 24-25 січня.

"Павло дуже просить бути присутнім на них українських журналістів", - зазначив Ігор Гриб.

Нагадаємо, 17 січня Міністерство юстиції Росії запропонувало Європейського суду з прав людини (ЄСПЛ) відкласти обмін документами за скаргою засудженого в Росії українського політв'язня Олега Сенцова.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Мітки: #Росія