Рік Свині: Кому 2019 рік принесе любов, а кому гучний провал у кар'єрі

Жовта Земляна Свиня – остання тотемна тварина в циклі з 12 років

У новому 2019 році ця тварина віщує успіх – кому на кар'єрній ниві, а кому на любовному фронті, передає Depo.ua з посиланням на СТБ.

Представляємо вашій увазі гороскоп переможця "Битви екстрасенсів"-18 Каїна Крамера.

Щур

Жовта Свиня просто в захваті від цілеспрямованості Щурів, які своєю чарівністю і неабияким розумом звикли домагатися кращого. Також, 2019 рік принесе масу можливостей, розібратися в яких часом буде нелегко. Найголовніше – визначитися, чим же ви хочете займатися, і відповідно до цього вкладати свої зусилля та ресурси. Протягом року з'явиться безліч таємних шанувальників та наполегливих залицяльників.

Бик

В 2019 Бикам усміхнеться Купідон – рік буде сповнений любові, тепла, турботи і гармонії. Це чудовий період для створення сім'ї або зміцнення стосунків. У сфері фінансів Свинка також підготувала приємні сюрпризи. Однак настійно рекомендується не забувати про поставлені завдання. Достатньо лише злегка відволіктися, як фортуна повернеться до вас спиною. Не пропустіть свій шанс!

Тигр

Для цього знака прийдешній рік стане часом випробувань. Якщо Тигри успішно їх подолають – гідна нагорода сама прийде в руки. Однак, як і для більшості інших знаків, велику небезпеку Тигру несе лінь. Жовта Свиня може скористатися вашою апатією та позбавити вас приємних бонусів. На любовному фронті доля порадує новими знайомствами і частим фліртом. Хоча і він може перерости в довгі та серйозні стосунки.

Кролик (Кіт)

2019 рік стане для Кроликів часом змін. Люди, що народилися в рік Кролика, можуть бути занадто різкими, що може призвести до конфлікту й навіть втрати посади. Тому рекомендується виховати в собі терпимість до чужих недоліків. Це стосується і сфери любові, де грубе слово може зруйнувати гармонію в стосунках. Уже в кінці зими Кролики відчують душевний підйом і натхнення. Саме тоді можна спробувати кардинально змінити професію, імідж, місце проживання…

Дракон

Мудрим представникам цього знаку рік обіцяє ніжність і любов. У сімейних Драконів будуть панувати гармонія й щастя. Приємні зміни відбудуться в житті самотніх представників знаку, адже це рік доленосних зустрічей. І хоча шанувальників у вас достатньо – головне вибрати ту саму, потрібну людину. При цьому Дракону треба бути обережним: спочатку подумайте, а потім говоріть і робіть. Сильна емоційність може зіпсувати відносини з колегами та близькими

Змія

Для представників цього знака рік Свинки буде сприятливий в усіх сферах діяльності. Щоб отримати найкращі результати, ніколи не здавайтеся і сміливо заявляйте про себе! Будьте готові до складнощів у кінці зими або в першій половині весни. Можливо, ваші власні амбіції будуть летіти далеко перед вами і завадять тримати здоровий робочий темп. Обережність слід проявити і в любовній сфері: не надавайте великого значення випадковим зустрічам.

Кінь

У рік Свинки цим людям можна трошки полінуватися. Досить вдавати з себе стоїчного гіганта-тягловоза, а краще: прислухайтеся до своїх бажань. Може вам хочеться здійснити довгоочікуваний переїзд або зайнятися чимось більш творчим? Також Коней чекає низка нових знайомств. Випадково зустрінута людина здатна залишитися в житті представника цього знака надовго.

Вівця (Коза)

У 2019 Вівці будуть головними трудівниками, хоча і грошова компенсація буде гідною. Доля надасть багато шансів, в тому числі і в любовній сфері. Але як би фортуна не була прихильною до Кіз, вам самим доведеться робити кроки для поліпшення життя. В цілому рік обіцяє бути стабільним і кардинальних змін очікувати не варто.

Мавпа

Для Мавп 2019 рік буде цікавим та яскравим. Така динаміка кому завгодно може запаморочити голову! Щоб не загубитися у вирі подій, важливі заходи плануйте заздалегідь, а своєму діловому колу приділяйте більше часу. На початку року на любовному фронті можуть бути деякі проблеми, але до літа все вирішиться найкращим чином. Головне – зберігати звичний темп життя і не брати на себе занадто багато.

Півень

Представників цього знаку чекає непростий рік. Півню доведеться попітніти. При цьому вашому прибутку позаздрять всі конкуренти і колеги. Можливостей у рік Жовтої Свинки у Півня буде багато, і потрібно лише визначитися з бажаннями. Щоб усе встигнути, намагайтеся грамотно розподіляти час. У любові сміливо покладайтеся на інтуїцію – вона не підведе.

Собака

Собакам рік обіцяє удачу, хоча в бочці меду завжди знайдеться ложка дьогтю. Будьте готові до дрібних конфліктів і нерозуміння, в першу чергу на роботі. Все це можна подолати, головне – набратися терпіння й бути мудрішими. Надмірне нервове напруження може зіграти злий жарт і позначитися на сімейному житті. Знайте, що кохана людина підтримає вас у важку хвилину.

Свиня (Кабан)

Саме в цей рік Свині можуть залагодити робочі моменти, наскладати грошей, зберегти або створити родину. Здається, 2019 рік створений саме для Свині! Однак пам'ятайте, що удача – непостійна подруга, тому беріть все й одразу.. Якщо раніше Свинки крутили романи й літали в хмарах, то зараз саме час вгамуватися й подумати про серйозні стосунки. Сімейним людям варто зміцнити шлюб.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна