Режисер вистави з Волочковою: Я звільнив її, бо вона дуже вульгарна

Стали відомі подробиці скандалу навколо вистави "Прийшов чоловік до жінки", головну роль в якій виконала балерина Анастасія Волочкова
Depo.Життя
29 квітня 2016 12:30
ФОТО: depo.ua
Режисер вистави з Волочковою: Я звільнив її, бо вона дуже вульгарна
Режисер вистави з Волочковою: Я звільнив її, бо вона дуже вульгарна

Попри заяви балерини щодо причин її звільнення із театру, режисер вистави Йосип Райхельгауз оприлюднив свою версію того, що сталося, повідомляє depo.ua з посиланням на LIFE.

За сюжетом Анастасія грає дівчину, що працює телефоністкою, тому повинна з'являтися на сцені в простих сукнях, проте епатажна артистка вирішила з'явитися на публіці у вульгарних пеньюарах, сукнях з глибоким декольте і на високих підборах. На прохання слідувати сценарію балерина відповіла відмовою, оскільки її образ у виставі не збігається зі сценічним.

"Вони (Волочкова та виконавець головної чоловічої ролі Саїд Багов, - ред.) самовільно вирішили перекроїти спектакль, що і зробили на прем'єрі. Я сказав їм, я залишу спектакль в такому вигляді, в якому мені буде не соромно показувати його глядачам, або я не дозволяю грати його в такому ампула", - сказав режисер.

Однак претензії були не тільки до Волочкової, а й до Багова. Постановник вистави пояснив, що на сцені Саїд не міг вгамувати в собі кавказький темперамент, тому під час репетицій постійно виникали сварки.

"Ось в цьому місці герой говорить: "Зв'яжи мені руки!" А він мені сказав: "Я кавказький чоловік і не хочу щоб мені пов'язували руки!" - пояснює Йосип. - Героїня повинна виходити скромно одягненою, і тільки потім одягає свою найкращу сукню. А Настя каже: "Я не можу вийти у стриманій сукні, тому що я Анастасія Волочкова", - пояснив Райхельгауз.

Нагадаємо, Волочкову зі скандалом звільнили із театру

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя