Рекламу Gucci заборонили через занадто худорляву модель

Рекламні постери італійського бренду дизайнерського одягу Gucci заборонили через участь у кампанії "нездорово худої" моделі
Depo.Життя
6 квітня 2016 15:12
ФОТО: depo.ua
Рекламу Gucci заборонили через занадто худорляву модель
Рекламу Gucci заборонили через занадто худорляву модель

У відеоролику кілька моделей у вбранні з круїзної колекції бренду танцюють на вечірці на віллі у передмісті Флоренції, повідомляє depo.ua з посиланням на Independent.

Відео доповнювали фотографії двох моделей: одна з дівчат сидить на яскравій жовтій софі у короткій спідниці, яка відкриває її ноги, інша вбрана у довгу сукню з довгими рукавами.

Дві манекенниці стали об'єктом скарг, що така реклама є безвідповідальним кроком, тому що демонструє "нездорових" жінок.

Представники Gucci тим часом заявили, що реклама, яка з'явилася на сайті видання The Times, була спрямована на старшу, тобто дорослу і зрілу читацьку аудиторію.

Бренд також стверджує, що моделі худі, але ніде у рекламі не видно їхніх кісток, а освітлення було "рівномірним і теплим, щоб тіні не створили ніяких зайвих впадин.

Однак служби, котрі опікуються рекламними стандартами, визнали занадто худою лише одну модель — ту, котра була у довгій сукні, адже вона є "нездорово худорлявою".

У службі заявили, що торс і руки дівчини занадто стрункими і виходили за межі пропорцій порівняно з нижньою частиною тіла.

"Її поза подовжує торс і робить акцент на її вазі, тож вона здається дуже низькою. Похмурий вираз обличчя і темний макіяж навколо очей роблять її обличчя худим", — заявили експерти.

Фотографія моделі була визнана безвідповідальною і заборонена для подальшого використання у Великобританії. 

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя