Путін поставив кримчан перед вибором: Росія або світло

Російський президент запропонував провести опитування в Криму і запитати жителів півострова, чи згодні вони на повернення енергопостачання з боку України, якщо в контракті Крим буде названий її територією
Depo.Життя
31 грудня 2015 17:42
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на ВВС.

Друге питання буде звучати як "готові ви до тимчасових труднощів, пов'язаних з незначними перебоями енергопостачання протягом найближчих 3-4 місяців?".

Про ініціативу Путіна розповів міністр енергетики Росії Олександр Новак.

"Президент доручив терміново звернутися до одного з провідних професійних агентств для того, щоб провести соціологічне опитування населення Криму і Севастополя з наступних питань. Перше питання: чи підтримуєте ви чи ні висновок комерційного контракту з Україною на постачання частини електроенергії в Крим і Севастополь, якщо в ньому буде зазначено, що Крим і Севастополь є частиною України ", - сказав Новак журналістам.

Міністр також сказав, що для Москви неприйнятна запропоноване Україною формулювання нового контракту на постачання електрики. Росія не згодна з тим, що Крим в ньому називається територією України.

За словами Новака, питання про укладення контракту буде вирішене тільки після опитування.

В інтерв'ю "Росії-24" в той же день Новак сказав, що у випадку, якщо договір не буде укладено, то протягом декількох місяців дефіцит електропостачання буде покриватися за рахунок дизельних генераторів.

У середу 30 грудня Україна припинила постачання електрики на анексований Росією півострів у зв'язку з аварією на лінії електропередач.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя