Путін хоче створити музей Керченського мосту

Президент Росії Володимир Путін назвав будівництво Керченського мосту історичною місією і заявив, що потрібно створити музей, де розмістяться історичні експонати
Depo.Життя
18 березня 2016 16:12
ФОТО: depo.ua

Про це він заявив під час свого візиту до анексованого Криму, повідомляє depo.ua з посиланням на "РИА Крым".

"Наші з вами попередники розуміли значення цього мостового переходу між Кримом і Кавказом і давно прагнули до реалізації цього проекту. Будемо сподіватися, що ми виконаємо цю історичну місію", - заявив Путін.

Також він додав, що будівництво Керченського мосту має бути пов'язано з підвищенням пропускної спроможності і модернізацією всієї транспортної інфраструктури півострова, в тому числі, автодороги з Керчі до Сімферополя.

"Сподіваюся, що набраний темп робіт буде збережений. Нагадаю, згідно з планами, початок автомобільного та залізничного руху намічено на 18 грудня 2018 року. І тут хочу підкреслити наступне: з будівництвом моста має бути ув'язано підвищення пропускної спроможності і модернізація всієї транспортної інфраструктури Криму, в тому числі, автодороги з Керчі до Сімферополя ", - сказав Путін.

Він запропонував подумати над створенням в Керчі музею, де розмістяться історичні експонати, виявлені в ході будівництва Керченського мосту.

"Дізнаюся, що археологами і волонтерами було виявлено багато цінних знахідок, які відображають історію Криму в найрізноманітніші періоди, від античності до Великої Вітчизняної війни. І, звичайно, це унікальна спадщина, яку необхідно зберегти. Тому пропоную подумати над тим, щоб створити в Керчі музей для розміщення цих історичних експонатів, зробити їх доступними і для дослідників, і для громадян, і численних туристів ", - сказав Путін.

 

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя