Провідниця, яка нагодувала Макаревича в Дніпрі: Я його не впізнала

Провідниця з потягу: Дніпро-Москва розповіла, як пригощала Андрія Макаревича
Depo.Життя
3 червня 2016 18:03
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє kp.ua, передає depo.ua.

Днями Андрій Макаревич так добре поїв у потязі, що навіть написав про це на своїй сторінці у "Фейсбуці". 

Проводниця, яка нагодувала Макаревича в Дніпрі: Я його не впізнала - фото 1

Дівчину, яка нагодувала Макаревича, звати Марина Столковська, вона з Жовтих Вод, їй 25 років і сім з них дівчина працює на залізній дорозі. Зізнається: за цей час возила відомих людей не раз, а ось Макаревича впізнала не одразу.

"Він просто на пероні в окулярах був, в компанії декількох проводжаючих, - каже провідниця. - А мені начальник поїзда шепнув, мовляв, дивися - Макаревич. Він ціле купе викупив, щоб ніхто не турбував. Інші пасажири дізналися, хто їде з ними поруч, і побігли до мене питати, чи можна із зіркою сфотографуватися. Я сказала, що краще звертатися до нього особисто. Макаревич із задоволенням давав автографи прямо на квитках і робив Селфі. Черга до купе артиста зібралася чималенька. Люди навіть перед прибуттям з ними фотографувалися, так би мовити, на доріжку".

Коли музикант зголоднів і запитав провідницю, де в поїзді можна перекусити, виявилося, що в поїзді немає вагона-ресторану і кожен харчується тормозком, припасеним з дому. А власних запасів щось у артиста і не було.

"Я тоді запропонувала те, що їдять провідники і начальник поїзда, - розповіла Марина. - Нічого особливого - макарони, курячі ніжки. Загалом, що їла сама, тим і пригостила. Я рада, що Андрію Макаревичу сподобалося. Увечері він попросив чай ​​з печивом. Поводився вежліво. В подяку за комфортну і ситну поїздку музикант навіть залишив у книзі скарг і пропозицій подяку".

"Написав спасибі за чистоту в купе і вагоні, мені особисто подякував, - посміхається дівчина. - Я свого часу і у Ольги Сумської, і у Павла Зіброва, і Наталії Могилевської провідницею була. А недавно актор Ярослав Бойко та Михайло Єфремов їхали. Жоден з них не вередував, від людей не ховався"

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя