Пропагандисти Lifenews роблять із викраденої в Криму татарки терористку

"У Москві розшукують 16-річну кримчанку, що втекла в ІДІЛ". Під таким заголовком з'явилася новина на скандально відомому своїми "правдивими" сюжетами російському телеканалі Lifenews
Depo.Життя
22 січня 2016 22:04
ФОТО: depo.ua

Як стверджує сайт телеканалу, "за інформацією співробітників правоохоронних органів, 16-річна Ельвіна Разакова може попрямувати до Сирії через Ростов-на-Дону чи Москву" з метою примкнути до ІДІЛ, передає depo.ua з посиланням на "15 минут".

"Заяву подали батьки. Після зникнення вдалося встановити, що дівчина поїхала до Москви. Водій попутки висадив її на одному з ринків Москви", - нібито розповіло джерело LifeNews в правоохоронних органах.

Батько Ельвіни запевняє, що не знає, де дочка і висловлює невдоволення роботою поліції.

"Таке відчуття, що вони перевіряють мене на поліграфі, ніби сумніваються в моїх свідченнях, - говорить він. - Навряд чи вона поїхала до Сирії, їй же 16 років. Нам, кримським татарам, тероризм чужий. Я не думаю, що дочка піддалася якомусь впливу".

Нагадаємо, 16-річна Ельвіна Разакова зникла 13 січня. Приблизно о 8 ранку вона вийшла з дому в селі Дубки Сімферопольського району, і попрямувала на навчання в центр Сімферополя. За словами її матері, з самого ранку зник зв'язок по мобільному телефону і на зв'язок дівчина більше не виходила.