Продюсера Джамали тішить, що Євробачення проводить не Держдума

Заява представника Держдуми Росії про те, що пісня політизує Євробачення, і його сподівання, що її не допустять до конкурсу, - безпідставні.
Depo.Життя
23 лютого 2016 20:14
ФОТО: depo.ua

Таку думку висловив PR-директор Джамали Денис Козловський, передає depo.ua з посиланням на Укрінформ.

"Якби Держдума проводила конкурс, я припускаю, що нас могли б усунути. Але його проводить ЕВU - і подібне виключено. Шукати у пісні Джамали політичний підтекст - це все одно, аби співака, який виконав пісню про Голокост, звинуватити у тому, що він хоче скривдити Німеччину і німців", - вважає PR-директор.

При цьому він припускає, що у разі, якщо ЕВU все ж угледить у пісні щось, чого бути не повинно, текст може бути виправлений. "Таку процедуру передбачено, і такі випадки в історії Євробачення були. Але, думаю, у нашому випадку цього не станеться. Навряд чи нас хтось попросить щось переписувати", - сподівається він.

Козловський також не бачить ніякого скандалу в тому, що хтось із Росії невдоволений нашою піснею.

"Про який скандал йдеться? Усього лише хтось із Державної Думи підняв галас. Ну то й що? Вони живуть в іншій країні. І це не Швейцарія, де знаходиться ЕВU. І офіційно вони не можуть вплинути на рішення органу, який проводить Євробачення. Принаймні, нам про це не відомо. ЕВU - організація, що діє згідно із заявленими принципами і прописаними правилами. Навряд чи вона їх змінюватиме під тиском якоїсь конкретної країни", - сказав представник співачки.

Він також не вважає, що "цей галас" ставить під загрозу участь Джамали - а відповідно й України - у Євробаченні-2016.

Нагадаємо, Джамала представлятиме Україну на конкурсі "Євробачення-2016" у столиці Швеції Стокгольмі.

Депутат російської Держдуми Вадим Дєньгін заявив, що Євробачення не повинно допустити Джамалу до участі в конкурсі.

Дєньгін також заявив, що це призведе до "політизації" конкурсу, а також висловив впевненість, що голоси за Джамалу "накрутили".

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя