Пригожина цькує Тіматі через фото з Ходорковським

Відомий російський репер-патріот з Росії Тіматі назвав фото Йосипа Пригожина, який сфотографувався з Михайлом Ходорковським - "ідіотизмом"
Depo.Життя
29 січня 2016 12:43
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на СУПЕР.

Тіматі заявив, що не розуміє позицію свого колеги по цеху, який одночасно і підтримує нинішній політичний лад у Росії, і фотографується з олігархом Михайлом Ходорковським, який, за думкою репера, є ворогом Росії.

"Він має право фотографуватися з ким завгодно, але, на мій погляд, ця фотографія - ідіотизм. Йому варто її відразу ж видалити звідусіль. Просто не виходить на двох стільцях всидіти: ти не можеш ходити на інавгурацію президента і говорити, що підтримуєш нинішній лад і сучасний формат влади, але при цьому запрошувати на концерт одного з головних опозиціонерів", - говорить Тіматі.

Виконавець впевнений, що через це фото Пригожин ще пожалкує.

"Ходорковського можна назвати ворогом держави. Я думаю, що це абсолютно неприйнятно і це велика помилка з боку Пригожина. Незважаючи на те що у нас з Йосипом дружні відносини, в цій ситуації я ніяк не можу його підтримати.
Патріот - це коли ти любиш свою країну і щось для неї робиш. Думаю, Йосип багато чого зі свого боку зробив для Росії і розвитку в ній шоу-бізнесу, і цього у нього не відняти. Ця фотографія не робить його меншим патріотом, але вона сильно похитує його позиції відносно нашого ладу влади. Я зможу зробити якийсь висновок, коли поговорю особисто з Йосипом і зрозумію, як будуть надалі будуватися наші відносини після такого", - повідомив Тіматі.

Нагадаємо, 27 січня у соцмережах з'явилося фото, на якому Михайло Ходорковський позує в одному із ресторанів Лондона з сі співачкою Валерією та її чоловіком Йосипом Пригожиним. 

Пригожина цькує Тіматі через фото з Ходорковським - фото 1

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя