Приблизно через рік: Кличко пообіцяв відкрити станцію метро "Львівська брама"

Нині недобудована станція київського метрополітену "Львівська брама" може бути введена в експлуатацію в 2017 році
Depo.Життя
31 серпня 2016 19:35
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив журналістам мер міста Віталій Кличко під час відновлення повноцінної роботи станції метро "Вокзальна", передає depo.ua з посиланням на УНІАН.

"Львівська брама" буде відкрита приблизно через рік. Після узгодження вже можна приступати до проектування", – наголосив Кличко.

При цьому, присутній на заході директор комунального підприємства "Київський метрополітен" Віктор Брагинський додав, що зараз підприємство веде переговори з інвестором щодо будівництва виходу з цієї станції, який оцінюється в 4,5 млн грн.

"На сьогодні у нас тривають переговори з інвестором, який повинен нам узгодити проектування виходу, проектування обійдеться приблизно в 4,5 млн грн і займе близько півроку, після чого можна буде приступити до будівництва", - зазначив Брагинський.

Нагадаємо, 31 серпня київській метрополітен відновив роботу станції "Вокзальна" у звичайному графіку.

Довідка: недобудована станція "Львівська брама" розташована під Львівською площею - місцем, яке в столиці є одним з найзавантаженіших транспортом.

Станція залишається законсервованою з 1996 року. Її будівництво почалося ще в 1991 році, однак, через відсутність фінансування та комплексного вирішення реконструкції Львівської площі, будівельні роботи було призупинено. Плани відкрити станцію неодноразово переносилися і до цього часу проект залишається нереалізованим.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя