ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Пожежник врятував жінку із кратера вулкана

33-річний Джон Конвей підскочив на допомогу жінці, коли вона впала з оглядового майданчика під час подорожі до вершини гори Батур на Балі, Індонезія, у той момент чоловік був на святкуванні власного дня народження

Depo.Життя
20 лютого 2018 15:06
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням ВВС.

Зазначається, що бірмінгемський пожежник витратив більше 6 годин на піклування за цією жінкою. А потім допоміг нести її 1,7 км вниз з вулкана. Пан Конвей сказав: "Враховуючи стан, в якому ми її знайшли, і ступінь її поранень, це чудо, що вона вижила". Та додав: "Вона була явно у дуже поганому стані, мала сильну кровотечу і стала синьою".

Попри те, що у нього були лише вологі серветки, тканини і стрічки, провів 30 хвилин, намагаючись зупинити кровотечу. Потім приєдналася медсестра Дорина Агаче з Дубліна. Каже: "Це було величезне полегшення. Ми обидва відскочили один від одного, переконавшись, що вона залишається при свідомості, і її стан не погіршиться протягом наступних шести-семи годин".

Попутники дали жінці одяг, щоб тримати її в теплі. А також утворили живий ланцюг, щоб витягнути її з кратера з носилкою, що зайняло годину. Після чого вони ще 5 годин спускалися до підніжжя вулкана.

Конвей та Агаче поїхали з жінкою до лікарні. Там виявили тріщину у хребті, переломи ребер і серйозну травму голови. Жінка досі залишається в лікарні. Конвей з нею контактує та запевняє: "Навіть зараз я все ще переживаю ці події, оскільки це було нереально".

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя