Повітря у Києві в останній тиждень значно погіршало

Вміст формальдегіду, діоксиду азоту та сірчистого ангідриду в Києві в останній тиждень помітно зріс (найбільше – 4 і 6 квітня), тоді як оксиду вуглецю і завислих речовин не змінилося

Про це повідомили в управлінні екології та природних ресурсів КМДА у відповідь на запит агентства "Інтерфакс- Україна", передає Depo.ua.

Згідно даних спостережень на стаціонарних постах Центральної геофізичної обсерваторії ім. Бориса Срезневського з 31 березня по 6 квітня в повітрі Києва було відзначено перевищення середньодобових гранично допустимих концентрацій (ГДК) діоксиду сірки в 2,1-2,7 рази на Бессарабській і Деміївській площах, проспекті Перемоги (біля метро Святошин), вулицях Семена Скляренка та Олександра Довженка.

В 1,4-1,9 рази ці ГДК були порушені на всіх інших постах, за винятком пр.Науки, 37 (на метеомайданчиках обсерваторії), де середньодобовий зміст не перевищував рівень ГДК.

Гірше обстояла ситуація з діоксидом азоту: перевищення ГДК досягало 4,9-5,6 раз на пр. Перемоги, вулицях інженера Бородіна, Скляренка, Бессарабській і Деміївській площах; в 3,2-3,9 рази – на вул. Каунаська і Оболонському пр.; в 2,4-2,9 рази – на всіх інших постах міста, крім пр. Науки, де перевищень не спостерігалося.

По формальдегіду виміри були вище ГДК в 3,0-3,1 рази на пр. Перемоги, Бессарабській пл., вул. Скляренка, бульварі Вацлава Гавела; в 1,1-2,9 рази – на всіх постах міста.

Нагадаємо, що у запорізькому повітрі було зафіксовано перевищення сірководню і сірковуглецю.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"