Потап виступив за квотуваня і вкотре розповів, чому зняв на Росії штани

Відомий продюсер та артист Потап відреагував на негативні коментарі щодо відео, а якому він та Настя Каменських зізнаються у любові росіянам
Depo.Життя
8 квітня 2016 09:24
ФОТО: depo.ua
Потап виступив за квотуваня і вкотре розповів, чому зняв на Росії штани
Потап виступив за квотуваня і вкотре розповів, чому зняв на Росії штани

Репер написав про все, що думає відносно квотування та патріотизму, повідомляє depo.ua.

На своїй сторінці у Фейсбуці Потап зазначив, що наразі він та його дует "Потап і Настя" стали об'єктом несправедливого цькування. Цього разу неоднозначне ставлення до артистів викликало відео, в якому вони зізнаються в любові до росіян.

За словами Потапа, в акції "Мирна сотня" взяли участь й інші українські зірки, а сам проект був започаткований ще до багатьох смертей українських героїв на Донбасі.

"І це розсилається всім українським журналістам....
Але вони забули додати повне відео, дуже зворушливої акції “Мирна сотня” яка проходила в 2014 році і в якій прийняли участь Фагот, Навроцька, Катя Осадча, Юрій Горбунов, Друга Ріка, ВиС і інші українські артисти, метою якої було, привернути увагу простих росіян, зупинити війну на зрозумілій їм мові, ось це відео", - пише він.

Вкотре Потап згадав про інцидент знімання штанів у Кремлі і пояснив свою поведінку.

"Я, Потапенко Олексій Андрійович, жартував над артистами, які,виступаючі в Росії, дуже сильно люблять "Дякувати" за те, що вони там виступають.
Побачивши їх в залі - не стримався і в пародійній манері глузував з них, за що мав великі проблеми з організаторами свята.
Зняті штани лишились з попереднього жарту, який висміював любов Стаса Костюшкіна до роздягання.
Думав, що повернусь популярним у рідний край, висміявши блазнів, але на Батьківщині жарт скоротили і перекрутили, за що я піддався шквалу шаленої критики. Згоден з одним -жарт дуже тонкий і зрозумілий тільки тим у кого дійсно сильне почуття гумору", - повідомив артист.

Також репер зазначив, що не вів концерт на 23 лютого у Кремлі, як про це повідомляли деякі ЗМІ.

"Я, Потапенко Олексій Андрійович, 23 лютого був зайнятий на зйомках реклами OLX в Києві і не міг бути присутнім на концерті у Кремлі, як би Вам того не хотілось", - пише Потап.

Також не забув артист і прокоментувати питання квотування радіоефіру, несподівано виступивши "за" збільшення кількості українських пісень в ефірі.

"А останній "хіт" про Квоти, стосовно українського продукту, начебто Потап і Настя перші виступили проти підтримки українського виробника музики...Пояснюю: Я, Потапенко Олексій Андрійович, всіляко і привселюдно підтримую квотування радіоефіру, вважаю ініціативу правильною. У свою чергу пропоную дійти до 37,5% україномовного продукту за декілька років, починаючи з 20% і підвищувати планку кожен рік на 5%, за для виготовлення якісного і конкурентноспроможного матеріалу", - повідомив Потап.

Добрий день, шановні читачі, слухачі, глядачі-українці.Звертаюсь до вас з приводу інформаційної кампанії, спрямованої п...

Опубліковано Oleksii Potapenko 7 квітня 2016 р.

Нагадаємо, нещодавно мережу обурило відео, в якому "Потап і Настя" зізнаються у коханні росіянам 

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя