Посол США Пайєт вважає помилкою влади створення "Міністерства правди" та "фабрики тролів"

Пайєт каже, що перемогти у гібридній війні з Росією Україні допоможе боротьба з корупцією та чесна журналістика
Depo.Життя
30 січня 2016 16:50
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на "ТСН".

Посол США в Україні Джефрі Пайєт вважає помилкою української влади створення "фабрики тролів" на зразок російської у Санкт-Петербурзі, а також "Міністерства правди" – Міністерство інформаційної політики, яким керує Юрій Стець.

Про це Пайєт заявив під час учорашньої конференції "Протидія інформаційній війні в Україні" в Українському кризовому медіа-центрі в Києві.

"У психології існує явище, яке називається дзеркальним відображенням, під час якого ви наслідуєте звичку відображати поведінку вашого опонента. І це, на мою думку, є одним із ризиків для України. Це величезна помилка для української влади, для українського народу, створити "фабрику тролів" як у Санкт-Петербурзі, просуваючи контрпропаганду в соціальних медіа. Це величезна помилка, щоб створити "Міністерство правди", яке намагається створити альтернативні історії. Це не спосіб перемогти в інформаційній війні", – зазначив посол США.

Він переконаний, що гібридну війну Росії проти України можна перемогти чесною та якісною журналістикою.

"Фактично Україна не потребує медіа, що фінансуються державою.Чого Україна потребує – це успішної України", – наголосив посол США.

Пайєт переконаний, що завданням номер один для України має бути реальна боротьба з корупцією, в чому Сполучені Штати готові допомогти Києву.

"Ніхто не здивується, дізнавшись, що пріоритетом номер один для України та українського суспільства в 2016 році повинна бути війна з корупцією. Це ключове питання в демонстрації того, що Україна рухається вперед. У цьому зв'язку, я б сказав, найкраща зброя проти "Кисельових" у світі – це ваша антикорупційна прокуратура. Це заступники генерального прокурора, скажімо Давид Сакварелідзе, які намагаються привести злочинців до відповідальності. Це ваше НАБУ (Національне антикорупційне бюро України). Усі ці інститути Сполучені Штати будуть рішуче підтримувати", – запевнив Пайєт.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя