Порошенко побачив вогонь в очах Бальцеровича та Міклоша

Президент України Петро Порошенко прокоментував призначення співголовами Групи стратегічних радників Лешека Бальцеровича та Івана Міклоша
Depo.Життя
24 квітня 2016 22:11
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua

"Я бачу в очах і пана Лешека, і пана Івана вогонь і віру в Україну. Мова не йде про те, що вони мають сидіти збоку і радити, вони б не погодилися лише на цю роль. Тому ми домовилися абсолютно чітко – Лешек Бальцерович є моїм представником в українському уряді, з відповідним апаратом, з відповідним моніторингом, з відповідними можливостями. Він має мою довіру і він має моє завдання, і ми чітко домовилися, як ми співпрацюємо. Іван Міклош дуже добре володіє поточною ситуацією. Участь обох реформаторів для нас кардинально важлива", - сказав він.

Порошенко також підкреслив, що влада не створювала дві кардинально відмінні групи, у якій один реформатор є радником Президента, а інший – прем’єра.

"Ми створили одну потужну групу, де буде два співголови. У цій групі буде і величезна кількість українців, які добре себе зарекомендували", - наголосив Глава держави.

Нагадаємо, один із архітекторів успішних польських реформ Лешек Бальцерович призначений представником Президента в Кабінеті Міністрів України, а колишній віце-прем'єр-міністр та екс-міністр фінансів Словаччини Іван Міклош керуватиме групою радників прем'єр-міністра Володимира Гройсмана. Обидва реформатори будуть співголовами Групи стратегічних радників з підтримки реформ в Україні.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя

Мітки: життя