Порошенко нагородив 5 прикордонників-героїв АТО медалями "Захиснику Вітчизни"

Президент України Петро Порошенко нагородив п'ятьох прикордонників-героїв АТО медалями "Захиснику Вітчизни" та за бездоганну службу
Depo.Життя
12 березня 2016 14:01
ФОТО: depo.ua

Глава держави підписав відповідний указ, про це повідомляє depo.ua з посиланням на прес-службу глави держави.

Президент нагородив прикордонників за самовідданість і високий професіоналізм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, зразкове виконання військового обов'язку.

Медаллю "За бездоганну службу" III ступеня нагороджений майор Андрій Біжик, який з квітня по липень 2014 і в жовтні 2014 року брав участь у бойових сутичках з незаконними збройними формуваннями на ділянці державного кордону в зоні відповідальності відділів прикордонної служби.

Також медаллю "За бездоганну службу" III ступеня також нагороджений підполковник Сергій Лозінський. У період з квітня по вересень 2014 Сергій Лозінський брав участь у забезпеченні проведення антитерористичної операції у східних регіонах України. Виконував бойові завдання на ділянці державного кордону в зоні відповідальності відділів прикордонної служби.

Крім того, медаллю "Захиснику Вітчизни" нагороджений старший лейтенант Сергій Блащук, сержант Євген Вербицький і старший сержант Сергій Галайко.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя