Помер відомий російський актор

На 69-му році пішов з життя відомий російський актор театру і кіно Олексій Жарков
Depo.Життя
6 червня 2016 17:09
ФОТО: depo.ua
Помер відомий російський актор
Помер відомий російський актор

Про це повідомляє Союз кінематографістів Росії, передає depo.ua.

"5 червня на 69-му році після тривалої хвороби пішов з життя актор, кавалер ордена Дружби, народний артист Росії Олексій Дмитрович Жарков", - йдеться в повідомленні.

Народний артист Росії Олексій Жарков буде похований у вівторок на кладовищі у підмосковному місті Нарофомінськ, повідомила вдова Любов Жаркова.

Як зазначають у Спілці кінематографістів, на рахунку актора понад 130 ролей у кіно, "кожна з яких вражає внутрішньою силою, самобутністю, правильностю передачі людських характерів і прекрасною грою".

Нагадаємо, Жарков народився в Москві 27 березня 1948 р. Закінчив школу-студію МХАТ. Протягом акторської кар'єри він грав у Театрі ім. Єрмолової і МХТ ім. Чехова. У 2012 році внаслідок інсульту актор був тимчасово паралізований. У березні 2016 року він переніс ще один напад.

Актор відомий також своїми кінообразами: Воронов у "Нічній пригоді", Рябінін у "Кримінальному таланті", Данглар у "В'язні замку ІФ", Чибіс у картині "Не будіть сплячого собаку", Блор у фільмі "Десять негренят" і слідчий в "Місті Зеро".

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя