Полторак нагородив солдата, який "голими руками" знешкодив небезпечного злочинця

Міністр оборони Україн Степан Полторак нагородив військового контрактної служби за затримання особливо небезпечного злочинця
Depo.Життя
2 березня 2016 22:44
ФОТО: depo.ua

Про це він повідомив на своїй сторінці у "Фейсбуці", повідомляє depo.ua.

"Щойно я нагородив сміливого солдата військової служби за контрактом Миколу Гончара відзнакою Міністерства оборони України – "Знак пошани".

Декілька днів тому Микола Гончар затримав особливо небезпечного злочинця. Це сталось у селі Борщовичі, що у Перемишлянському районі на Львівщині. Біля місцевої крамниці Микола Гончар та його друг побачили, що з найближчого будинку вискочив юнак зі скривавленим обличчям, який кликав на допомогу.

Полторак нагородив солдата, який 8 годин гонявся за особливо небезпечним злочинцем - фото 1

Полторак нагородив солдата, який 8 годин гонявся за особливо небезпечним злочинцем - фото 2

Допомагаючи пораненому, хлопці побачили й нападника. Він намагався втекти із місця події. Микола Гончар із товаришем пустились навздогін, адже поранений крикнув, що утікач намагався його убити.

Микола Гончар переслідував злочинця вісім кілометрів! Зрештою йому вдалося збити злочинця з ніг та скрутити, застосувавши прийоми рукопашного бою. Потім боєць викликав поліцію і передав зловмисника до рук правоохоронців. Згодом з’ясувалось, що затриманий — уродженець міста Львова, який перебуває у розшуку за скоєння убивств", - написав він.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя