Поліцейські показали відео, на якому патрульний б'є громадянина

Поліцейські виявили відео, на якому видно, як патрульний б'є громадянина, а всі інші правоохоронці просто стоять і дивляться
Depo.Життя
23 червня 2016 20:49
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив начальник департаменту патрульної поліції Євген Жуков, відомий як "Позивний Маршал", на своїй сторінці в "Фейсбуці", передає depo.ua.

"Керівництвом патрульної поліції в порядку моніторингу було виявлено відео з бодікамери співробітника, на якому чітко видно, як патрульний б'є громадянина, а всі інші просто стоять і дивляться. За всіма ознаками чоловік перебував в алкогольному та наркотичному сп'янінні за кермом транспортного засобу, чинив опір при затриманні, насилу дістали з машини, був у неадекваті, але це нічого не міняє! Він вже затриманий і знаходиться в наручниках, сидячи на землі. Бити людину після того, як її знешкоджено і вона знаходиться без захисту – це підло і ганебно", – йдеться в повідомленні.

За словами Маршала, дані співробітники поліції відсторонені від виконання службових обов'язків. Всі матеріали передані в департамент внутрішньої безпеки та будуть передані в прокуратуру. Проводиться службове розслідування.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя