Підозрювані у вбивстві Бузини заявили, що їх хочуть вбити

Підозрювані у вбивстві журналіста Олеся Бузини Андрій Медведько і Денис Поліщук вважають, що їхньому життю загрожує небезпека
Depo.Життя
28 липня 2016 11:07
ФОТО: depo.ua

Про це вони заявили у своєму відоезверненні, передає depo.ua.

Причиною звернення став факт постійного стеження за ними і їхнім адвокатом Андрієм Федуром невстановленими особами.

Чоловіки відзначають, що не схильні до суїциду, максимально обережно ставляться до свого життя, не вживають алкогольні та наркотичні засоби, не зберігають і не переносять будь-яку зброю, не мають ніякого відношення до інкримінованого злочину. У разі нещасного випадку або збройного нападу на них, вважають це операцією правоохоронних органів.

"Останній рік, навіть більше, ми знаходимося під репресіями цих самих так званих правоохоронних органів. Нас ув'язнювали, нас били і катували, погрожували нашим близьким, подавали їх в якісь незрозумілі розшуки. Справа вбивства Бузини є резонансною і зараз знаходиться на тому етапі, що її потрібно або закривати, або передавати в суд. Оскільки всі терміни досудового розслідування минули ще два місяці тому, прокуратура єдине, що може зробити, це або позбутися від нас і повісити на нас все, що тільки можна, тобто вбити. Або передати справу до суду, але навіть в суді відмовляються її брати", - заявили підозрювані.

Нагадаємо, раніше підозрюваних у вбивстві Бузини побив спецназ "КОРД" при спробі взяти біологічні зразки для аналізу ДНК.

У ГПУ заявили, що відбір біологічних зразків у Медведька і Поліщука відбувався настільки коректно, наскільки дозволяли ситуація і їхня поведінку.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя