Перший фестиваль біохакінгу: Українцям розкажуть, як дожити до 120 років

З 27 по 29 вересня 2019 в заміському комплексі Equides Club під Києвом відбудеться Перший український Фестиваль Біохакінгу

Перший фестиваль біохакінгу: Українцям р…

Про те, що таке біохакінг, чи справді можна навчитися управляти своїм здоров'ям так, щоб дожити до 120 років організатори фестивалю розповіли на прес-конференції в агентстві "УНІАН", передає Depo.ua

За словами засновника фестивалю, головного лікаря першої клініки біохакінга в Україні SQLAB Святослава Ханенка,  у світі настає епоха невизначеності і безперервних змін, але українці поки що не готові до такої реальності. При цьому саме здоров'я є головною цінністю і могло б допомогти подолати демографічну кризу у країні. 

"Ми вважаємо, що в умовах обмеженого ресурсу, треба сфокусувати увагу на здоров'я, перш за все, лідерів думки в Україні, як тих, хто постійно несе відповідальність за себе і веде за собою інших. Це і є місія Biohacking FEST", - підкреслив Ханенко.

Фестиваль триватиме три дні, за цей час організатори обіцяють навчити учасників більш свідомо ставитися до свого організму, довести, що здоров'я – це комплексне поняття, яке включає гармонію тіла, розуму, духу, соціальних зв'язків і навколишнього середовища. 

На відвідувачів чекатимуть лекції 30 міжнародних експертів з біохакінгу, дієтологів та психологів. Послухати виступи пропонують у вузькому колі – квитків на захід передбачено лише 250, за ціною від 300 до 600 євро. На думку організаторів, цікавий захід передусім для керівників великих компаній, представників підприємницької, творчої, громадської та інтелектуальної еліт України.

За словами керуючого H Club Олега Стрельникова, серед успішних і відомих бізнесменів, політиків і спортсменів є люди, які з блиском управляють своїм здоров'ям, хоча ніколи не вживали термін "біохакінг".  Вони на фестивалі зможуть отримати чимало нових практичних порад.

Організація і підтримка Першого Фестивалю Біохакінгу в Україні: Кінний клуб сімейного типу "Equides club"; CEO Club - закритий бізнес-клуб, який об'єднує перших осіб бізнесу для розвитку, спілкування і співпраці; SQLAB - перша клініка біохакінгу в Україні; Synevo - європейська мережа медичних лабораторій в Україні; Чесний закритий клуб "H Club"; DAVID LYNCH FOUND. 

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"