Партія Довгоносиків: Чому Віктора Андрієнка попросили не іти в політику і що він каже про Зеленського

Актор, режисер, каскадер і незабутній ведучій "Шоу Довгоносиків" Віктор Андрієнко дав велике інтерв'ю Depo.ua, розповів про своє ставлення до артистів в політиці, про проекти, якими займається зараз і пояснив, чому закрив "Довгоносиків" 

Публікуємо яскраві епізоди з цієї розмови.

"Головне знайти добру команду, коли ніхто тягне на себе одіяло. Всі розуміють, що Андрієнко - головний, тому що в нього 14 носів, а ми трошки сзаді, в нас по три - по два. Це був дуже шикарний проект, я нормально до нього відносюсь"

"Просто мабуть я нормальний актор, бо всі думали, що так як довгносик ходе, так я і в житті спілкуюсь"

"Я ніколи не був коміком, для цього треба працювати в 95 кварталі, щоб бути коміком. Я актор комедійно-драматичного жанру, в мене написано так в дипломі"

"Взяв і сказав - ми маємо робити таке шоу, щоб наше телебачення перевернулось в гробу"

"Було, пропонували зробити Партію Довгоносиків". Але мене зупинили, сказали, не надо, інакше Андрієнко переможе"

"Мабуть Володі (Зеленському, ред) це треба, а мені не треба. Я би з 96 року, мабуть ще й раніше, заліз із своїм іміджем, із своїми зв'язками в політику"

"Я не буду згадувати ім'я одного діяча нашого дуже скандального, політичного. Він коли побачив мене, каже - "Это герой моего детства!". Я чуть не упав, тут такий дядько великий бородатий. Ну я кажу, шо виросло - то виросло..."

"Нема куди рости. Будемо повторятися, нафталіновими клоунами будемо. Красиво пішли", - про те, чому Довгоносики закрили свій проект на піку популярності. 

Про те, чи збирається Андрієнко відроджувати Довгоносиків -дивіться у відео.

"Якщо би ви стали президентом, який перший указ ви би випустили? - запитали в мене. Не пускати шоу-бізнес в політику - сказав я".

"Я не буду казати ім'я своїх друзів, котрі поперлися туди. Мабуть в когось була підстава це зробити... Я не розумію, какого хрена Виннику і Павлику бути депутатами. Ребят, ну вы чего?"

Дивіться також повну версію інтерв'ю,  з якої ви дізнаєтеся, над якими проектами зараз працює Віктор Андрієнко, чому він вирішив знімати саме дитяче кіно і писати дитячі книжки, як він спілкується з дітьми, цікаві підробиці про "Івана Силу", тощо. 

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна