П'ять причин виникнення нічних кошмарів

Експерти Американської асоціації сну розказали про найпоширеніші причини виникнення нічних кошмарів
Depo.Життя
25 березня 2016 18:55
ФОТО: depo.ua

Як пояснюють фахівці, кожна людина коли-небудь прокидалася в холодному поту через поганий сон. Зазвичай, людям складно зрозуміти, звідки беруться такі сновидіння, особливо якщо на передодні ввечері вони не дивилися страшних фільмів. Щоб розібратися з природою кошмарів, експерти розповіли про найпоширеніші причини їх виникнення, повідомляє depo.ua з посиланням на Shape.

1. Бурхлива вечірка

Доктор медичних наук Крістофер Зима пояснює, що алкоголь є однією з головних причин кошмарів. З точки зору психофізіології та сомнології, міцні напої негативно впливають на процес зміни фаз сну, через що сон стає важким і нерідко - страшним.

2. Нове місце

Перша ніч на новому місці зазвичай буває неспокійно., оскільки людина відчуває якийсь дискомфорт. Цей стан відображається в підсвідомості і людина часто бачить тривожні сни і прокидається посеред ночі.

3.Пізня вечеря

Повний шлунок може спровокувати печію, яка порушить здоровий сон. Крім того, в цей час організм зайнятий перетравлюванням їжі, що також знаходить відображення у снах.

4. Стрес

Якщо перед сном Ви думаєте про проблеми або страхи, то такі думки знайдуть відображення в підсвідомості. Постійне нервове напруження неодмінно погіршує якість сну і стає причиною кошмарів.

5. Сон на спині

Коли людина спить на спині, то має в деякому роді порушення дихання, яке впливає на якість сну. Нерідко це впливає на зміну фаз сну, через що в підсвідомості можуть зафіксуватися страшні картини, які з'являться у сні.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя