Озвучені імена переможців 11-го конкурсу PRESSZVANIE

21 травня відбулася 11-я церемонія нагородження конкурсу PRESSZVANIE, на якій були озвучені імена кращих журналістів і редакторів українських ЗМІ
Depo.Життя
23 травня 2016 17:54
ФОТО: depo.ua
Озвучені імена переможців 11-го конкурсу PRESSZVANIE
Озвучені імена переможців 11-го конкурсу PRESSZVANIE

За підсумками відкритого голосування на сайті конкурсу перші місця зайняли:

Вікторія Руденко, номінація "Економічна політика: фінанси, інвестиції";

Олександр Пасховер, номінація "Акропромисловий комплекс";

Артем Ильїн, номінація "Гірсько-металургійний комплекс" і "Промислове виробництво";

Оксана Пирожок, номінація "Споживчі ринки";

Вікторія Власенко, номінація "Телекомунікації і IT";

Євген Роганов, номінація "Транспорт";

Євген Головатюк, номінація "Енергетика";

Олексій Коваленко, номінація "Відкриття року";

Катерина Шаповал, номінація "Найкращий репортаж";

Денис Кацило, номінація "Найкращий фічер";

Дмитро Кошовий, номінація "Найкращий редактор";

Компанія ДТЭК, номінація"pressЗНАНИЕ".                                                                                    

"Від усієї душі вітаю переможців і редакції, в яких вони працюють. Організаторам вдалося створити інтригу, і я був радий спостерігати щирі емоції на обличчях номінантів. Прозорість і авторитет PRESSZVANIE роблять його нагороди справді цінними. Бачу, що конкурсу вже"тісно" у рамках ділової журналістики і очікую в наступному році нових номінацій. Фінальна церемонія не єдиний захід в рамках конкурсу. Я вдячний організаторам за яскраві івенти протягом року, за те, що Наглядова рада є "живим" органом, дискусії в якому дозволяють конкурсу змінюватися, відповідати новим викликам, залишатися яскравим подією для його учасників", – коментує Євген Загорулько, представник Наглядової Ради конкурсу, керівник департаменту по зв'язках з громадськістю Смарт-Холдингу.

Озвучені імена переможців 11-го конкурсу PRESSZVANIE - фото 1

В 11-му сезоні конкурсу оцінювалися як професійні навички, так і матеріали журналістів. А в номінації "ргеѕѕЗНАНИЕ", співорганізатором якої є MMR, журналісти оцінювали прес-служби компаній і держструктур.Результати голосування перевіряв експертний партнер конкурсу – компанія PwC Україна.

"Приємно, що організатори прислухаються до думки громадськості щодо формату конкурсу. Зокрема, після активного обговорення в експертному середовищі повернулися дві профільні номінації: ГМК і Транспорт. Сподіваюся, що в наступному році вдасться розширити формат і структуру PRESSZVANIE, щоб конкурс був однаково важливий як для ділових, так і не ділових журналістів. Цьому сприяє поява нових номінацій "Кращий репортаж" і "Кращий фичер". Вони стали відмінним викликом не тільки для репортерів, але й для "галузевиків", які хочуть вийти за рамки звичного формату. Що і довели результати цього року", – зазначив дворазовий переможець цього сезону Артем Ільїн, Delo.ua.

Імена призерів та оцінки журі знаходяться у відкритому доступі на сайті Конкурсу в розділі Результати. Фотографії можна подивитися на facebook-сторінці PRESSZVANIE.

Довідка:

PRESSZVANIE — це щорічний конкурс журналістів, в якому журі — лідери бізнесу та редактори провідних видань — оцінюють роботу журналістів і редакторів, що працюють у ділових і суспільно-політичних друкованих, інтернет-виданнях та інформагентствах, а також позаштатних журналістів. Інтерактивне голосування відбувається в реальному часі на сайті конкурсу.

Оргкомітет конкурсу: MainstreamCommunication& Consulting.

Компанії-партнери конкурсу: Смарт-Холдинг,Метінвест, Одеський припортовий завод, ДТЕК.

Юридичний партнер:Астерс.

Інформаційні партнери: телеканал "Україна", "Сьогодні Мультимедіа", газета "Бізнес", "Ділова столиця", ІА "Українські новини", ЛІГА.netтелеканал "Бізнес", Перша Шпальта, Детектор медіа.

Експертний партнер:PwC Україна.

Партнери фіналу:Хортиця, ПрироднеДжерело, PepsiCo.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя

Мітки: церемония