Олексій Горбунов: Коли заспівав гімн на Майдані, зрозумів, що я українець

Відомий артист Олексій Горбунов зізнався, що вивчив гімн України в 53 роки
Depo.Життя
12 березня 2016 10:46
ФОТО: depo.ua

Народний артист України, зірка фільмів і серіалів Олексій Горбунов розповів, що стало вирішальним в питанні визначення його національної приналежності, повідомляє depo.ua з посиланням на "Сегодня".

У актора багато родичів на Росії і Україні, але після подій Майдану, всі його сумніви остаточно розвіялися.

"Я завжди врівноважував конфлікти. Наприклад, приїду в Україну. Почую, як за столом на москвичів женуть. Кажу: "Так, москалів не чіпати!" Тому що доля моя наступна: у мене батько з Алтаю, місто Бійськ. Вся рідня по батьківській лінії – сибіряки. А мама з Ворошиловограда (нинішній Луганськ), з родини шахтарів. Дід мій похований в невеликому містечку Перевальську. А я вже народився в Києві", – згадує актор в інтерв'ю харківському проекту "Накипело".

"Я про це часто говорив. Я в 53 роки чесно вивчив гімн на Майдані. У якийсь черговий раз я приїхав на Майдан. Там люди кожну годину співали гімн. Я один раз заспівав з ними, вдруге заспівав. І я його запам'ятав. З цієї хвилини моє серце визначилося, хто я, що я, навіщо я, куди мені і що таке моя батьківщина. Для мене все стало ясно", - розповів артист.

Варто відзначити, що Олексій Горбунов знявся в першому українському патріотичному серіалі "Гвардія". Заради цього він перервав гастролі по Німеччині. 

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя