Окупанти хочуть заборонити кримчанам здавати квартири туристам

Готельєри, які працюють на території окупованого Криму, звернулися з листом до президента Росії Володимира Путіна, в якому висловилися проти закону про заборону використання житлових приміщень в якості хостелів
Depo.Життя
2 червня 2016 12:08
ФОТО: depo.ua

Відповідний законопроект у середині травня в першому читанні був прийнятий Державною Думою Росії. Депутати вважають, що використання житлових приміщень як засобів розміщення туристів порушує права інших мешканців будинку, передає depo.ua з посиланням на "Новости Крыма".

Кримчани ж наполягають, що цей закон загрожує крахом великого сегменту туристичного бізнесу.

Так звана глава Асоціації малих готелів Криму Наталія Стамбульська розповіла, що працівники турбізнесу були змушені звернутися до російського лідера.

"Ми від Асоціації малих готелів та хостелів Росії, спільно з Асоціацією малих готелів Криму написали звернення до Володимира Путіна і депутатів Державної Думи. Це абсолютно суперечить розвитку економіки Криму. Величезний сегмент, який приймає турпотік, буде змушений або піти в тінь, або їхати на материк і там шукати роботу своїм сім'ям", - сказала вона.

"Малі готелі тільки зараз почали виходити з тіні, оскільки відчувають підтримку держави, і тут же їм ставлять підніжку. Це величезний удар по економіці Криму. Хостели, я впевнена, це тільки початок. Зачеплять хостели - підуть далі, і я прекрасно розумію, що багатьом людям не подобається, коли у них на поверсі міні-готель. Але в більшості випадків знаходження в будинку хостелу сприяє розвитку інфраструктури, що знаходиться поруч ... Власникам кажуть, що вони не можуть вести бізнес. Є варіант вивести в нежитловий фонд. А куди прописуватися?" - обурюється Стамбульська.

У той же час, представники окупаційної влади Криму впевнені в правильності прийнятого рішення.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя