Окупанти хочуть вибити у кримчан борги перед українськими банками

Держдума прийняла законопроект про особливості погашення та позасудове врегулювання заборгованості позичальників, що проживають в Криму та Севастополі, перед українськими банками
Depo.Життя
18 грудня 2015 21:24
ФОТО: depo.ua

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на "РИА Новости".

Дія норм законопроекту, внесеного депутатами Глібом Хором і Миколою Гончаром, поширюватиметься на заборгованість позичальників перед банками, що діяли в Криму, щодо яких Національним банком України було прийнято рішення про припинення їх діяльності на півострові після його приєднання до Росії.

Право вимагати погашення заборгованості надається кредитним і некредитним організаціям, створеним відповідно до законодавства Росії і представити докази набуття таких прав.

Таким чином, вимагати від позичальників грошові кошти в погашення їх заборгованості зможуть тільки російські кредитні і некредитні організації. Причому  для нихє одна умова: такі колектори повинні обов'язково розкрити інформацію про власника та ділову репутацію керівника такої організації.

 Платежі, пов'язані з погашенням заборгованості, будуть здійснюватися тільки в рублях.

Законопроектом визначено порядок отримання позичальником документального підтвердження зняття обтяження з заставного майна, що забезпечує виконання зобов'язань за кредитним договором.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя