Як легко очистити кишківник

Якщо відчуваєте потребу в очищенні організму і кишківника зокрема від шлаків та токсинів, існують м'які та дієві способи 

Як легко очистити кишківник…

Depo.ua пропонує декілька способів покликаних очистити кишківник. 

Наразі існує теорія, що чистити спеціально будь-які органи, не потрібно. Проте, якщо маєте якісь показання до цього підтверджені вашим сімейним лікарем, тоді можна спробувати, адже у чистому і здоровому кишківнику мікроелементи з їжі всмоктуються швидше, доставляючи клітинам організму корисні речовини. Коли організм забитий шлаками та іншими неприємними речами, кишківник стає розсадником патогенної флори. Дотримуватися його чистоти треба обов'язково, проте легше це робити дотримуючись здорового способу життя: пити достатню кількість води, правильно харчуватися і займатися спортом. 

Також пам'ятайте, що зловживати чистками не просто шкідливо, а й небезпечно. 

Отже, перед тим, як використати один із методів, обов'язково порадьтеся з вашим сімейним лікарем. 

Способи очищення кишківника 

Чорна редька

Наприклад, можна скористатися рецептом очищення з використанням чорної редьки, який пропонують натуропати: 3 кг ретельно вимитої чорної редьки слід натерти на великій тертці, засипати трьома склянками цукру і настоювати три дні. Сік, що утворився, процідити, перелити в скляні пляшки і зберігати в холодильнику. Перед вживанням змішати по чайній ложці соку чорної редьки, соняшникової олії, яблучного оцту і приймати один раз на день на ніч. Пити таку суміш треба три тижні поспіль, але перед цим обов'язково проконсультуйтеся з лікарем.

Клізма

Фахівці стверджують: не обійтися в цій справі без клізм, адже саме з їхньою допомогою можна вивести з організму близько 60% токсинів і шлаків. Однак є кілька важливих моментів, які необхідно врахувати, щоб клізмотерапія пішла на користь.

Температура

Вода в клізмі повинна бути кімнатної температури. Гарячі клізми робити не можна, бо вода з високою температурою допомагає токсинам всмоктуватися в кров, а клізмою з холодною водою можна застудити органи малого таза і викликати загострення хронічних захворювань внутрішніх органів.

Об'єм

Також важливий об'єм і натиск. Дорослій людині досить клізм на 1,5-2 л, при цьому сама подача не повинна викликати дискомфорт. Будь-який біль - це стрес для організму, що блокує роботу печінки та нирок і, відповідно, знижує імунітет. Крім того, розстаравшись, можна пошкодити саму кишку. Тому головний закон клізм: без фанатизму.

Занадто чисто

Також важливо розуміти, що часте застосування клізм, а також неправильне проведення гідроколоноскопії (клінічної процедури з ретельного очищення кишківника) можуть нашкодити і викликати дисбактеріоз. Не варто забувати, що разом зі шлаками очисні водні процедури позбавляють кишківник і необхідних для його нормальної роботи бактерій.

Як підсилити ефект

У клізми можна додавати різні компоненти: сіль, соду, молоко, часник. Зараз великою популярністю користуються клізми із содою, проте часто їх робити не можна, оскільки сода активно всмоктує мікрофлору кишківника, шляхом чого знижується місцевий імунітет і з'являється загроза виразкового коліту. Клізму з молоком і часником використовують для виведення глистів, проте ці клізми переважно належать до лікувальних і повинні застосовуватися під контролем лікаря.

Морська клізма

У солоних клізмах можна використовувати як поварену, так і морську сіль у такій пропорції: на 1 л теплої води - 1 ст. ложка солі. Візьміть кружку Есмарха або гумову грілку з клізмовою насадкою, змастіть наконечник клізми вазеліном. Встаньте на коліна в позу кішки і введіть для початку півлітра води. Сходіть у туалет, потім знову поставте клізму - стільки разів, скільки потрібно для того, щоб вода, що виходить з кишківника, стала чистою.

Іноді для досягнення такого ефекту ставлять клізму 7-8 разів. Якщо така процедура здається вам важкою, робіть клізми протягом кількох днів, заливаючи щодня близько 0,5-1 літра, рекомендують фахівці.

Чарівне масло

Чому саме касторка? Кетамін не тільки очищає кишківник від шлаків і гельмінтів, а й покращує загальний стан здоров'я, позбавляє від втоми, допомагає нормалізувати рівень цукру в крові. Чиститися за допомогою касторки потрібно 1-2 рази на місяць, не забуваючи перед цим сходити на консультацію до лікаря.

Дуже добре очищає кишківник касторове масло. Візьміть його з розрахунку 1 г на 1 кг ваги. Крім того, потрібний сік журавлини або лимона (вдвічі більше, ніж касторки). Схема проста: змішати масло та сік і випити в другій половині дня. Якщо після цього з'явилося відчуття нудоти, прийміть дві таблетки знеболюючого або випийте м'ятний чай. До ранку наступного дня більше нічого не їжте і не пийте.

Зазвичай через півтори-дві години починається стрімке звільнення кишківника. Процес може проходити інтенсивно і навіть живіт "крутити", але цього не слід боятися. Оскільки касторове масло вважається ефективним глистогінним засобом, з організму можуть виходити і непрохані гості.

З коньяком

Є й інший рецепт: візьміть по 50 мл касторки і якісного коньяку, налийте в банку, що щільно закривається, інтенсивно збовтайте до отримання однорідної суміші і випийте.

 

 

 

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme