Нові "фейсбучні партії" помруть у братській пісочниці, – Карасьов

"Фейсбучні партії" програють тим, хто вже сьогодні займається проблемами тарифів та комуналкою
Depo.Життя
2 липня 2016 11:38
ФОТО: depo.ua

У цьому впевнений політолог, директор Інституту глобальних стратегій Вадим Карасьов.

Коментуючи результати соціологічних досліджень групи SocioStreamAG, Карасьов зазначив, що в Україні сьогодні намічаються дві тенденції в розвитку партій. Перша – це партії соціальних мереж.

"Перший тренд партійного будівництва – це гучні заяви у Фейсбуку, журналістські розслідування, звільнення з прокуратури. Цей тусовочний варіант партбудівництва. Такі партії програють та залишаться у братській пісочниці", – упевнений Карасьов.

З іншого боку, низка партій, на думку політолога, почали нарощувати свої позиції у прагматичному руслі.

"З 1 липня ЖЕКи йдуть в небуття. Що робити з ОСББ та управляючими компаніям? Вже зараз люди не знають, куди звертатися, якщо в будинку немає води. Тому прагматичні партії йдуть до людей та розпочинають допомагати саме з цією рутиною і комуналкою. Окрім деяких парламентських партій в цій ніші працює "Наш край", який претендує на свою фракцію у наступному складі парламенту", – повідомив Карасьов.

Нагадаємо, що за результатами дослідження SocioStream AG 53% українців точно готові йти на вибори, ще 11% скоріше підуть голосувати, якщо вибори будуть в найближчу неділю. Дослідження проводилося в червні, вибірка є репрезентативною. Статистична похибка 3,6%.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя