ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Нове життя "Володаря перснів": Що чекати від серіалу про хобітів

Компанія Amazon взялася за серіал "Хобіти", заснований на культовій сазі Джона Толкієна "Володар перснів"

Depo.Життя
14 листопада 2017 18:00
ФОТО: depo.ua

Для директора компанії Джеффа Безоса проект більш ніж амбітний. Адже вже давно давав вказівку своїм людям придумати серіал, який міг би зрівнятися за популярністю з "Грою престолів". І от, наразі саме такі надії Безос покладає на "Хобіти".

Зайве казати, що у Безоса є підстави. Адже сама історія без перебільшень легендарна, а картина "Володар Перснів: Повернення Короля" взяла одразу 11 "Оскарів", включно з головною нагородою за кращий фільм.

Проект сфокусується на нерозкритих історіях у "Братстві персня" - першій частини культової трилогії, передає Depo.ua із посиланням на прес-реліз компанії.

Прогнозують, що серіал може бути не один. Власне, розширення сюжетного русла і мотивувало представників Tolkien Estate (організація, яка керує майном Толкієна - ред.)

"Шерон (Шерон Тал Ігуадо, який відповідає за програмну частину студії) та уся команда Amazon мають цікаві ідеї, як розвинути нові історії світу Толкієна", - зазначив Матт Галсор, який завідує авторськими правами.

ПОРЯТУНОК ДЛЯ AMAZON

За можливість зняти серіал Amazon вигатив аж $250 млн, при цьому довелося обійти інших гігантів ринку - HBO та Netflix.

Втім, для Amazon це було особливо важливо. Адже на кіно і телебачення веб-сервіс націлився аж п'ять років тому, але на топові проекти раніше не зазіхав. Серіал "Очевидне" мав визнання серед критиків і навіть взяв два "Золоти глобуси", але в головні хітмейкери не вписався.

Крім того, компанія у певному сенсі починає нове життя. Після звинувачення голови відділу кіно і телебачення Роя Прайса у злочинах сексуального характеру і його звільнення, Amazon необхідно стерти з пам'яті глядачів прикру історію.

ЩО ПОКАЖУТЬ ГЛЯДАЧЕВІ

Доки компанія тримають інтригу, у західних ЗМІ вже аналізують, які напрямки сюжету можуть розвинути у серіалі. Зокрема, за припущеннями Syfy, зосередитися можуть на таких моментах:

1. Спілкування з ельфами

Якщо у фільмі стосунки хоббітів та ельфів показані поспіхом, і на це банально забракло часу, в серіалі така можливість знайдеться.

У книзі Фродо, Сема та Перегріна запрошують провести ніч, яку вони ніколи не забудуть. Ватажок ельфів Халдір попереджує хоббітів, що ті мають залишити Шир якомога скоріше і клянеться, що повідомить про їхню мандрівку своїм друзям - Тому Бомбаділу та Арагорну.

2. Пастка у лісі

Хоббіти не потраплять до Рівенделла настільки швидко, як у фільмі. До цього їм допведеться подолати таємничий ліс, який не хоче випускати своїх гостей. Думка про те, що рослини населені злими духами, які вже насолоджуються своєю казковою здобиччю, полоскоче нерви вразливим глядачам.

3. Магія Тома Бомбаділа

Цей персонаж в уяві Толкієна народився з дерев'яної ляльки у строкатому одязі, яка належала його ж сину. Після успіху повісті "Хоббіт" письменник написав твір, присвячений Бомбаділу і навіть надіслав його у видавництво. Втім, зразу ж взявся за "Володаря перснів", тож попередній твір випав з його поля зору.

Хоча у фільмі Бомбаділа немає зовсім, у книжці він доволі колоритний персонаж. Зокрема, своїми беззмістовними піснями, наділеними особливою магією, персонаж кілька разів рятує життя головним героям.

4. Жахливі злі духи

Режисер трилогії Пітер Джексон вирішив пожаліти психіку глядачів і виключив з сюжету цілий клас жахливих істот - злих привидів з блискучими очима і руками, як у скелетів. Привиди затягують інших під землю і там влаштовують похорон.

Але можуть і "оживити" мертвих - себто змусити століттями тинятися навколо і збирати павутиння.

У пастці цих істот і опиняються хобіти, до того ж їх збираються принести в жертву підземному світу. Однак на порятунок приходить Том Бомбаділ.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя