Нова Спарта: як кримчани будуть здавати ГПО

З 1 вересня наступного року жителів окупованого українського півострова зобов'яжуть здавати Норми всеросійського фізкультурно-спортивного комплексу «Готовий до праці й оборони». Бігати, стрибати, підтягуватися і кидати м'ячі будуть навіть пенсіонери

Ольга Черниш
Перша заступниця головного редактора
Нова Спарта: як кримчани будуть здавати…

Про це вчора цілком серйозно заявив заступник міністра спорту Криму Віталій Романов.

Звичайно, якщо на полицях немає продуктів, в аптеках - ліків, а Чорне море, як на зло, штормить якраз у районі Керченської протоки, стрибки в довжину (або в щасливе майбутнє) видаються чудовою розвагою.

Ось, перемивши кісточки ворогам, бабусі підводяться з лавочок та під пильним оком кремлівських фізруків починають качати прес.

Один, два, три... Норма для 70-річних - 10. І тут, звичайно, кожна третя бабуся розуміє, що недооцінила свої здібності, а якби не кремлівські молодці, не оцінила б їх ніколи. Виявляється, вона може не тільки підтягуватися, а й кидати м'ячі аж до сусідньої стіни, ба навіть до Москви.

Можливо, докине й нагадає, мовляв, не м'ячами єдиними живі кримчани. Ймовірно, очманілій від власних успіхів бабусі десь у районі зап'ястка поставлять мітку: «Тест пройшла. Готова». Тільки ось цікаво, до чого таким чудернацьким методом готують жителів півострова, у тому числі пенсіонерів? І що, власне, стане з тими, хто не готовий ані трудитися, ані оборонятися?

Тут згадується горезвісна боротьба з дармоїдством і та ж Спарта, де, за легендою, слабких дітей скидали зі скелі.

І хоча скель у Криму багато, швидше за все, у наш час навіть у кремлівських чинуш вистачить креативу на нові методи боротьби з неміччю. Приміром, тих кримчан, які не склали нормативів, можна просто не брати на роботу. Навіщо «процвітаючому» півострову слабкі? І у підвищеному безробітті жителі будуть звинувачувати не російську владу, а самих себе. Винні: не підтягнулися, не докинули, не стрибнули. Давно ж відомо: хто не кидає, той не їсть...

А ще серед найсильніших можна влаштовувати запливи через Керченську протоку, адже мосту ж все одно немає. Сплавав - повернувся з медаллю і провіантом для всієї родини.

Потім можна обсохнути, поїсти і, задля різноманіття, записатися у загін по боротьбі з ледарями. Ходити по рідному місту і перевіряти зап'ястя перехожих на наявність «мітки здоров'я», а потім по-товариському докоряти, пояснювати, як чудово вміти перепливати море.

Звичайно, багато хто не захоче здавати ГПО. Можливо, навіть будуть тікати - але й те користь, доведено ж бо, що пробіжка за найближчий ріг здатна продовжувати життя на пару секунд. Словом, одні плюси. Кремль поганого не порадить.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme