Найєм пророкує Третій Майдан - коридорний

Народний депутат Мустафа Найєм заявив, що третій Майдан станеться не на вулицях, а в коридорах влади і під куполом парламенту
Depo.Життя
4 лютого 2016 08:51
ФОТО: depo.ua

Про це він повідомив на своїй сторінці у "Фейсбуці", коментуючи скандал навколо відставки міністра економічного розвитку і торгівлі Айвараса Абромавічуса, передає depo.ua.

"Пройшло вже більше семи годин з моменту як міністр звинуватив заступника голови президентської фракції в корупції. Знаєте, що зараз відбувається? Ви думаєте, хтось почав думати, як це пояснити суспільству? Або може комусь прийшло в голову принести свої вибачення, скласти повноваження і дочекатися кінця слідства? Або може бути вони перелякано бігають і показують один одному заяву послів ?! (Ну тому що мова йде про довіру до всієї системи, до країни, до держави, а не до конкретного прізвища!) Або може хтось там нагорі стукнув кулаком по столу і сказав «Дістало!»? Ні. Вони домовляються. Вони все ще вірять, що з цього можливо вийти без втрат і зробити вигляд, що нічого не сталося. Вони щиро думають, що перше (!) За два роки спільну заяву послів країн-донорів - це не більше, ніж пост у фейсбуці. Розсмокчеться. "Завтра знову зійде сонце і все буде як і раніше, треба просто домовитися і все буде добре». Тільки домовляється вони будуть не з людьми, не з парламентом, ні з суспільством, а між собою", - пише він.

Нардеп нагадав, що до Абромавічус з поста міністра інфраструктури пішов Андрій Пивоварський.

"Вони пішли не тому що корупційні скандали були навколо них; не тому що трапилася якась катастрофа; і не тому що їх викрили в державній зраді. Вони пішли тому, що поки хтось намагався хоч щось зробити (хай не ефективно і повільно), інші за їх спинами крали і займалися договорняками. Розпад уряду і втечу членів Кабміну з дому на Грушевського - це перші ознаки прийдешньої перезавантаження. Я говорив багато разів про цього і повторюся ще раз - третій Майдан станеться не на вулицях, а в коридорах влади і під куполом парламенту. І робити її будуть нові політики - втомлені і злі від того, що спочатку їх штовхали в спину, називаючи технократами і вимагаючи реформ, а потім зв'язали по руках своїм безвільністю і небажанням прощатися зі старими схемами", - зазначив Найєм.

Також він поінформував, що народні депутати групи "єврооптимістів" підтримали заяву Абромавічуса щодо розкриття корупційних схем і звернулися до керівництва Верховної Ради з проханням запросити міністра на найближче засідання парламенту і зробити окрему доповідь про відомі йому факти корупції.

Зазначимо, Абромавічус назвав винним у своїй відставці партнера президента України Петра Порошенка, заступника голови фракції БПП у Раді Ігоря Кононенка.

Прошло уже более семи часов с момента как министр обвинил замглаву президентской фракции в коррупции. Знаете, что сейчас...

Опубліковано Mustafa Nayyem 3 лютого 2016 р.

Нагадаємо, як повідомлялося, слідом за Абромавічусом третій заступник міністра економіки подав у відставку.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя