Нардеп Купрій: Лікарі з "Охматдиту" вбили мою дитину

У позафракційного народного депутата Віталія Купрія через помилки і бездіяльність лікарів померла новонароджена дитина
Depo.Життя
7 вересня 2016 10:30
ФОТО: depo.ua

Про це нардеп розповів з парламентської трибуни під час ранкового засідання Ради, передає depo.ua.

"Два місяці тому лікарі вбили мого сина Степана. Я би дуже хотів, щоб ви мали на увазі, що смертність ще може бути, бо лікарі не виконали свої обов’язки, бо в них жага до збагачення, їх переслідує байдужість. І не будь-де, а в Охматдиті... Три місяці тому моя дружина стояла на обліку вагітна. Одне зі світил кардіології, пан Пуркевич, дав неправильний діагноз, що в дитини Тетрада Фалло, вада серця. Він прописав, що при пологах має здійснюватися кесарів розтин і під наглядом професійних фахівців з "Охматдиту". Але були передчасні пологи. Дружину привезли в пологовий будинок номер №2 на Оболоні, де лікар Ярмола – завідувач акушерським відділенням – відмовився надавати допомогу. Лише коли швидка наполягла, їй сказали – йди сама народжувати", – розповів Купрій.

За його словами, ніякового кесаревого розтину не було, діагноз був неправильний. Однак дитина народилася з розірваним стравоходом. Кислотна рідина зі шлунку потрапляла до легенів.

"Після того, як мої помічники втрутилися, дитину перевезли в "Охматдит" і зробили їй операцію, але занесли інфекцію. Як нам потім пояснили, лікарі не змогли знайти антибіотик. Одного дня моя дружина прийшла в реанімацію, а дитина – синя. На її питання "Чому ви без дієте, вона дихати не може", лікарі не реагували, казали, що в такому стані - це норма. Лише коли пригрозили зателефонувати на 102 – встановили штучне дихання, однак дитина померла", – констатував Купрій.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя