На Росії знайшли конкурентку "няші" Поклонській

На цьому тижні російські ЗМІ звернули увагу на заступника прокурора міста Копейська Челябінської області Жанну Сіндянкіну, відзначивши, що "няшний" працівник наглядового відомства є не тільки в Криму
Depo.Життя
12 квітня 2016 16:36
ФОТО: depo.ua

Матеріали про Сіндянкіну з'явилися у російських ЗМІ, повідомляє depo.ua з посиланням на "Lenta.ru".

Заступнику прокурора 38 років. Закінчила школу з золотою медаллю. Продовжила навчання у Челябінському державному університеті за спеціальністю "юриспруденція". На четвертому курсі почала працювати юристом в регіональній адміністрації, а через два роки, в 2000 році, прийшла в прокуратуру Копейска.

Вона активно займається бігом, бере участь в спортивних змаганнях. Колеги характеризують її як відмінного професіонала і разом з тим доброго і душевну людину. Сіндянкіна також відзначала, що намагається отримувати радість від життя. "Якщо до чогось прагнеш, радієш кожному дню, відчуваєш себе щасливим, енергійною людиною - ти сам це робиш, нікому, крім тебе, це не потрібно", - сказала вона.

На Росії знайшли конкурентру "няші" Поклонській - фото 1

Наталя Поклонська стала "прокурором" після анексії Криму Росією в травні 2014 року.  Користувачі дали прізвище Поклонській "няша", через її зовнішність.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя