На Росії жінка померла під час підтяжки грудей (ОНОВЛЕНО)

Російські слідчі порушили кримінальну справу після смерті москвички Катерини Кисельової під час операції з підтяжки грудей

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на прес-службу Слідчого комітету Росії.

Уточнюється, що трагедія сталася 15 квітня. "Під час проведення пластичної операції в приватній клініці, розташованій в Чапаєвському провулку, 32-річна жінка померла на операційному столі", - зазначили у російському відомстві.

За попередньою версією, пацієнтка клініки померла від гострої серцево-судинної недостатності до приїзду швидкої.

У рамках кримінальної справи будуть допитані керівники і медичний персонал клініки "Тріумф Палас", в якій сталася трагедія.

Крім того, для встановлення причини загибелі пацієнтки призначена судово-медична експертиза.

У соцмережах повідомляють, що померла - мати двох дітей. "Катя - мама двох прекрасних дітей, хотіла зробити підтяжку грудей... Її проводив досвідчений хірург Григорій Перекрестов, за анестезію відповідав його 25-річний колега. Катя померла, так і не прокинувшись, попередньо від гострої серцево-судинної недостатності. Бригада швидкої навіть не встигла доїхати", - повідомляється у співтоваристві "112".

Батьки 32-річної пацієнтки залишили відгук на сайті Prodoctorov.ru.

Мати померлої розповіла, що лікарі три години приховували від неї смерть доньки.

"У той день о пів на п'яту нам сказали, що закінчена операція, причому успішно! А о 19:30 оголошують про її смерть. Потім сказали, що вона померла на операційному столі. Тоді що вони три години там робили? Я не можу зрозуміти, що трапилося насправді. Сподіваємося тільки на слідство", - цитує її телеканал "360".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна