На Росії хлопця серед ночі батьки вигнали з дому за підтримку Савченко

Вчора російський активіст Василь Недопьокін вийшов на одиночний пікет на підтримку Надії Савченко до будівлі ФСБ в Москві і був одним із 39 затриманих
Depo.Життя
9 березня 2016 10:59
ФОТО: depo.ua
На Росії хлопця серед ночі батьки вигнали з дому за підтримку Савченко
На Росії хлопця серед ночі батьки вигнали з дому за підтримку Савченко

Коли о 1:30 він прийшов додому, батьки не пустили його в квартиру. Про це на своїй сторінці у "Фейсбуці" написав російський журналіст Антон Наумлюк, передає depo.ua.

"Василь Недопьокін приїхав з Москви на останнє засідання у справі Савченко 3 березня, коли їй не дали виголосити останнє слово і вона оголосила про початок сухого голодування. Вчора він вийшов на одиночний пікет на підтримку Савченко до будівлі ФСБ на Луб'янці і був серед 39 затриманих. Недопьокін відвезли в ОВД і відпустили о дев'ятій годині вечора. О 1:30 він добрався додому, а батьки не пустили його в квартиру. Мама заявила йому, що не потрібно підставляти і ганьбити сім'ю, а потім до неї приєдналася сусідка", - розповів журналіст.

"Вийшла сусідка, разом з матір'ю, і сказали, що я бандерівець і вбивця, готовий вбити своїх родичів і росіян. Що мені шлях тільки на зону, а там таких красивих, як я, будуть натягувати. І послали на х**й", - розповів активіст.

"Ну і приблизно те ж саме кричали в вікно, коли він вже по двору йшов з під'їзду. Хлопець знайшов цілодобовий магазин, щоб хоча б телефон зарядити, а вже ближче до третьої години ночі батьки все ж зателефонували, сказали повертатися", - написав Наумлюк. 

Василий Недопекин приезжал из Москвы на последнее заседание по делу Савченко 3 марта, когда ей не дали произнести послед...

Опубліковано Anton Naumlyuk 8 березень 2016 р.

Читайте також: Суд оголосив "смертний вирок" Савченко (ХРОНІКА)

Більше новин про події в У