На Росії активісти почали пошуки Сенцова

Члени Асоціації незалежних спостерігачів Росії Микола і Тетяна Щур почали кампанію з пошуку колонії, в яку був етапований засуджений на Росії український режисер Олег Сенцов
Depo.Життя
21 березня 2016 15:14
ФОТО: depo.ua

Про це Тетяна Щур написала у "Фейсбуці", опублікувавши звернення до членів Громадських спостережних комісій, журналістів і правозахисників, передає depo.ua.

Вона нагадала, що після повідомлення про етапування Сенцова в ніч на 7 березня відомостей про місцеперебування українця немає.

"Звертаємося до вас з пропозицією подати запити в свої регіональні Управління виконання покарань про те, чи не перебуває Сенцов Олег Геннадійович, 1976 р. н., у слідчих ізоляторах даного регіону. Як правило, в кожному суб'єкті Федерації є не більше 1-2-х слідчих ізоляторів, куди визначають ув'язнених, які переміщуються по етапу. І членам ОНК відомо, в яких установах розташовується т. н. "пересилання", – написала Щур.

Особливо вона попросила звернути увагу колег, які працюють в областях, що знаходяться на маршруті ймовірного проходження етапу Сенцова з Челябінська в Якутію, в першу чергу – Курганська, Омська, Новосибірська.

Активістка нагадала, що начальник ізолятора не має права не надавати інформацію, якщо ув'язнений перебуває в його установі.

Пока зачитывают приговор Надежде СавченкоНАЙТИ ОЛЕГА СЕНЦОВА!Обращение к членам ОНК, журналистам и правозащитникамУва...

Опубликовано Татьяной Щур 21 марта 2016 г.

Нагадаємо, що раніше російські правозахисники повідомили, що засудженого українського кінорежисера Сенцова, який перебував у Челябінську на етапуванні до Якутії, відправили далі. Проте точне місце його перебування досі невідоме.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя