На Львівщині відзняли ірано-чесько-український фільм "Осінні спогади"

Наскрізною темою фільму є пережита героями війна, яка незалежно від країни, приносить із собою біди простим людям
Depo.Життя
21 березня 2016 14:22
ФОТО: depo.ua
На Львівщині відзняли ірано-чесько-український фільм "Осінні спогади"
На Львівщині відзняли ірано-чесько-український фільм "Осінні спогади"

Проте під тиском війни герої не втрачають головного - любові та людяності. Дія фільму відбувається в селі на Прикарпатті в Україні, поруч з кордоном із Польщею, повідомляє depo.ua.

Зйомки проходили у Трускавці та в селах Дрогобицького району, зокрема, в селі Доброгостові на запрошення та за підтримки Трускавецького Міжнародного кінофестивалю "Корона Карпат" та фільм-комісії "Прикарпаття" і триватимуть до кінця осені.

На Львівщині відзняли ірано-чесько-український фільм "Осінні спогади" - фото 1

Сюжет фільму - це історія кохання і спогадів українського активіста, волонтера, який захоплюється музикою, але добровільно пішов в АТО, а після поранення приїжджає на лікування у Західну Україну; іракської дівчини-біженки та чоловіка, який пережив особисту драму і намагається почати життя спочатку.

На Львівщині відзняли ірано-чесько-український фільм "Осінні спогади" - фото 2

У світлі війни на Сході України та на Близькому Сході, тема фільму надзвичайно актуальна, змальована із сучасних реалій світу. Та все ж на перший план у майбутній стрічці вийде саме кохання, яке стане для героїв натхненням рухатись вперед і жити попри все. Ні вік йому не завадить, ні культурні розбіжності, ні мовне питання.

На Львівщині відзняли ірано-чесько-український фільм "Осінні спогади" - фото 3

Саундтрек до фільму виконала Ольга Ракицька, солістка гурту #МОЙГОРОД. Як зізнається сама артистка, для неї ця композиція дуже особиста, тому колектив довгий час не наважувався приступити до зйомок кліпу, поки пісня "Не відпускай" не була обрана саундтреком до фільму "Осінні спогади". Такий вибір продюсерами фільму невипадковий - трек став фіналістом національного музичного проекту

Прем'єра фільму "Осінні спогади" запланована на літо поточного року в усіх країнах, задіяних у створенні картини.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя