На Луганщині через обстріли можуть перенести центр виборчого округу

Центральна виборча комісія має змінити центр виборчого округу №114 Луганської області, у якому на 17 липня 2016 року призначено проміжні вибори.
Depo.Життя
29 травня 2016 11:16
ФОТО: depo.ua

З таким закликом виступили у Комітеті виборців України, пише depo.ua.

На думку КВУ, з міркувань безпеки центр виборчого округу №114 (місцезнаходження окружної виборчої комісії) варто перенести із смт. Станиця Луганська до смт. Біловодськ.

"За інформацією Луганського КВУ, у Станиці Луганській зберігається загроза нічних обстрілів, що ставить під загрозу безпеку членів виборчих комісій та виборчої документації. Збирати кілька сот членів дільничних виборчих комісій у будинку районної ради, де засідатиме окружна виборча комісія, в умовах загрози обстрілів є надто ризикованим", - заявили у Комітеті виборців.

Також у КВУ зазначили, що розміщувати окружну виборчу комісію у Станиці

Луганській невигідно із логістичних міркувань.

"Станиця віддалена від інших населених пунктів округу, у той час як Біловодськ розташований практично в його центрі", - зазначили у КВУ.
До складу 114-го виборчого округу входять Біловодський, Марківський, Міловський, Новопсковський, Слов’яносербський, Станично-Луганський райони, а також частина Новоайдарського району.

Проміжні вибори у 114 окрузі призначені через дострокове припинення повноважень Юрія Гарбуза у зв’язку із призначенням його головою Луганської облВЦА.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя

Мітки: життя