На Донеччині влаштували "майдан" через відсутність води

У місті Дружківка Донецької області увечері 21 липня місцеві жителі вийшли на мітинг через відсутність водопостачання
Depo.Життя
22 липня 2016 06:19
ФОТО: depo.ua
На Донеччині влаштували "майдан" через відсутність води
На Донеччині влаштували "майдан" через відсутність води

Про це повідомив регіональний координатор "Сильні громади Донеччини" Павло Островський, передає depo.ua з посиланням на "Українську правду".

"У Дружківці близько 500 городян вийшли на акцію протесту проти літніх відключень води. Городян обурює, що в Дружківці воду відключають в денний час, а подають вранці і ввечері, з перебоями, в той час як в сусідніх містах вода подається цілодобово", - зазначив він.

Також приводом для невдоволення місцевих жителів стала ініціатива підвищити тариф на водопостачання на 50%, до 27,60 грн.

Крім того, учасники мітингу вимагали передати Дружківську ділянку водоканалу обласного комунального підприємства "Вода Донбасу" на баланс міста, а директора водоканалу Олексія Долбещенкова відправити у відставку через незадовільні результати роботи та конфлікт інтересів між службовим становищем та сімейним бізнесом.

Як повідомив Островський, дружина Олексія Долбещенкова Ірина має бізнес з продажу очищеної води, тому в періоди відключень водопостачання кількість замовлень збільшується.

До мітингувальників вийшов заступник міського голови Руслан Верещагін і в.о. директора водоканалу Сергій Каушан.

На Донеччині влаштували "майдан" через відсутність води - фото 1

За словами Верещагіна, "Вода Донбасу" справляється зі своїми обов'язками в повному обсязі. Хоча ще недавно виконком, до складу якого входить Верещагін, визнав роботу Дружківського водоканалу незадовільною.

Каушан запевнив, що він робить все можливе, щоб забезпечити подачу води хоча на б повний світловий день.

"На мітингу була одноголосно підтримана резолюція, яка зачіпає вищевказані проблеми. Свої підписи під цим зверненням під час акції поставили 373 людини", - сказав Островський.

Також організатори мітингу планують зібрати кілька тисяч підписів і передати звернення голові ДонОГА, директору КП "Вода Донбасу", міському голові та прокурору області.

Більше новин про події в Україні та світі читайте на Depo.Життя