МВС підтверджує затримання скандального забудовника Войцехівського

Національна поліція України затримала та вручила повідомлення про підозру скандальному столичному забудовнику Анатолію Войцехівському
Depo.Життя
15 липня 2016 17:19
ФОТО: depo.ua

Про це повідомив директор департаменту комунікацій МВС України Артем Шевченко, передає depo.ua з посиланням на "Радіо Свобода".

Генеральна прокуратура повідомляє, що Анатолію Войцехівському інкримінують ухилення від сплати податків на суму 12,5 мільйона гривень, створення організованої злочинної групи, самовільне захоплення землі в Києві та привласнення коштів.

Також у прокуратурі повідомляють, у цьому провадженні об’єднані 46 справ, зареєстровані з 26 листопада 2012 року щодо діяльності Войцехівського. За даними ГПУ, встановлено, що Войцехівський разом з учасниками злочинного угруповання у 2004-2013 роках придбав частки у статутних капіталах 12 підприємств, а у 2014 році ці частки переоформлені на підставних осіб – саме за допомогою цих підприємств угруповання захоплювало землі для майбутніх будівництв.

В кримінальному провадженні за дорученням процесуального керівника накладено арешт на самовільні будівництва та самовільно захоплені земельні ділянки, на майно Войцехівського всього на суму понад 200 мільйонів гривень.

Більше актуальних новин читайте на Depo.Життя