Мур Михайлівського монастиря став "Стіною пам'яті" загиблих під Іловайськом (ФОТО)

На зовнішньому мурі Михайлівського Золотоверхого монастиря у столиці відкрили меморіал "Стіна Народної Пам'яті" українським бійцям, що загинули під Іловайськом рік тому

Мур Михайлівського монастиря став "Стіно…

Про це повідомляє depo.ua з посиланням на "Укрінформ".

На мурі монастиря розміщені фотографії та біографії близько 500 загиблих в іловайській трагедії - військових, правоохоронців, добровольців.

"Завдяки таким проектам про справжніх Героїв України дізнається набагато більше людей" - наголосив під час відкриття доктор медичних наук Всеволод Стеблюк, який очолював медслужбу батальйону "Миротворець" під Іловайськом.

"Стіна пам'яті за єдність України" - спільний проект Української православної церкви Київського партіархату, Національного військово-історичного музею України, електронного ресурсу "Книга пам'яті полеглих за Україну" та благодійного фонду "Стіна народної пам'яті".

Перші три частини меморіалу "Стіна Народної Пам'яті" були відкриті на території Михайлівського Золотоверхого монастиря ще 30 травня. На них вміщено близько 800 фотографій та біографій військовослужбовців, правоохоронців і добровольців, які загинули під час проведення АТО на Донбасі.

Читайте також: Іловайське пекло: розстріл колони. Вбиті, полонені і рік глухого розслідування

Більше новин України читайте у рубриці Життя.depo.ua.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook