Московські попи збирають людей на "акцію протесту"

В УПЦ МП підтвердили, що віряни під стінами Верховної Ради 14 грудня вимагатимуть від держави не втручатися в церковні питання

Про це повідомляє Depo.ua з посиланням на "Громадське".

Речник Української православної церкви Московського патріархату архієпископ Климент розповів, що миряни вранці проводитимуть акцію під стінами Верховної Ради. За словами церковника, вони вимагатимуть від представників влади не втручатися в питання церкви.

На питання журналіста, чи виступає УПЦ МП організатором вказаної акції, архієпископ Климент зазначив, що церква складається не лише зі священнослужителів, а й з мирян.

Нагадаємо, 11 жовтня Синод Вселенського патріархату ухвалив рішення надати Томос про автокефалію православній церкві в Україні.

5 грудня президент України Петро Порошенко повідомив, що Об'єднавчий собор щодо надання автокефалії Українській православній церкві відбудеться 15 грудня поточного року.

Представники УПЦ МП хочуть скасування постанови Верховної Ради про підтримку звернення президента про надання Томосу про автокефалію Православної Церкви в Україні.

Уже 56 архієреїв Української православної церкви Московського патріархату, яким були вручені запрошення на об'єднавчий Собор, услід за митрополитом Онуфрієм відправили їх назад у Стамбул.

Томос про автокефалію майбутньому очільнику помісної православної церкви в Україні вручить Вселенський патріарх у Константинополі 6 січня 2019 року.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна