Молитва та сніданки: Білозір знайшла вихід з гуманітарної кризи

Запровадження в Україні Національних молитовних сніданків є найпотужнішою гуманітарної реформою в країні за весь період її існування

Так прокоментувала нардеп Оксана Білозір введення традиції вітчизняних молитовних сніданків, напередодні проведення 7-го Національного молитовного сніданку, який повинен відбутися в Києві 31 травня.

За її словами, гуманітарна сфера в Україні знаходиться в дуже важкому стані, повідомляє Depo.ua з посиланням на "Українські новини".

"Якщо ми запитаємо, які реформи були здійснені в гуманітарному секторі в останні роки, то побачимо, що гуманітарна сфера взагалі випала, її взагалі не існує", – говорить депутат.

Вона нагадала, що Україна – це велика християнська країна, де багато віруючих людей.

"Але перебування в тоталітарній системі сталінського режиму, де був заснований комунізм як ідеологія атеїстична, залишило свій слід - до цього дня важко об'єднати людей. Люди об'єднуються по місцях, але на рівні держави цього не було зроблено. А національні молитовні сніданки стали такою платформою. Вони стали найпотужнішою гуманітарної світоглядної реформою за часів існування країни. І ми бачимо, як ця хвиля котиться цілою країною в обласні, районні, сільські ради. Тому що люди хочуть об'єднуватися навколо чистоти, світла, віри", – повідомила нардеп.

Національні молитовні сніданки проводяться в Україні з 2012 року. Перший молитовний сніданок був ініційований молитовної парламентською групою, а вже наступний був введений під патронатом спікера Верховної Ради. З 2016 р молитовний сніданок відвідують всі перші особи держави та представники всіх гілок влади. В цьому році в заході візьме участь понад 600 учасників, серед яких керівництво держави, народні депутати України, члени парламентів країн Євросоюзу і США, представники дипломатичних місій, релігійних і громадських організацій, органів місцевого самоврядування.

Більше новин про події в Україні та світі на Depo.ua
 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme