UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Міжнародний день художника: Привітання, листівки і смс

8 грудня відзначається Міжнародний день художника, який був заснований в 2007 році Міжнародною Асоціацією "Мистецтво народів світу"

Міжнародний день художника: Привітання,…

Depo.ua підкаже, як привітати митців зі святом.

Щиро вітаю вас з Днем художника.

Образотворче мистецтво є однією з найдовершеніших форм діяльності, оскільки в художній палітрі кристалізується внутрішній світ людини, бринять кольори глибоких почуттів. Ваші роботи пробуджують потяг до прекрасного, спонукають замислитися над суттю буття.

Вишуканий живопис, віртуозна графіка, майстерна пластика є невід'ємною частиною національної культури, джерелом духовного розвитку і задоволення естетичних потреб українського суспільства. Доробок художників засвідчує могутній потенціал нашого народу, сприяє створенню позитивного іміджу України в світі.

Бажаю Вам, творцям краси і гармонії, наснаги, щастя та добробуту. Прийміть слова подяки за самовіддане служіння музі та невгамовний творчий пошук.

* * *

 

В День художника - прийміть мої вітання і похвали за те, що, з головою занурюючись в творчість, ви не забуваєте і про те, що немає межі вдосконаленню таланту! Я бажаю вам досягати бажаних вершин і завжди цінувати себе гідно!

* * *

 

Твій шлях був ясний з дитинства ... Вчора - малюнки на шпалерах, сьогодні - в роботах відчувається рука майстра ... Вітаємо з Днем художника! Нехай фантазія летить на легких крилах, і кожен день буде новою пригодою, в якому є місце мрії, любові та удачі!

* * *

 

Багата наша земля талантами! Такими, як ти, наприклад ... Вітаємо з Днем художника! Твоєї майстерності досить не тільки для плідної роботи, але і для того, щоб передавати знання молодому поколінню художників ... А це означає, що ти примножуєш прекрасне в нашому світі! Так дозволь побажати тобі заслуженого щастя!

* * *

З Днем художника всіх привітаємо,
За талант віддамо данину
І натхнення в житті побажаємо
За уміння ввести в давнину,

За уміння цінити прекрасне,
За спроможність побачити світ
І за те, що ніколи не згасне
Промінь хисту. Ми шлем свій привіт

Тим, хто всі почуття найщіріші
На холсті передати змогли.
Їх творіння для нас — найцінніші.
Їх сьогодні вітаємо ми!

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Головна

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"